Головна / Новини / Енергетики Калинівських ЕМ - про роботу і відпочинок

Медіа-центр

Енергетики Калинівських ЕМ - про роботу і відпочинок

Нещодавня біда у Калинівці багатьох вибила із сталого ритму життя. Енергетики місцевих електричних мереж досі долають її наслідки, адже значного руйнування зазнали  виробничі приміщення та й власні оселі  багатьох  працівників  дещо ушкоджено. За словами директора Аркадія Мульського, ця  біда, як ніколи ще більше згуртувала колектив.

- Поступово долаємо ці негаразди, латаємо дірки, налагоджуємо  виробничий побут. Люди працюють у звичному режимі, сумлінно виконують поставлені задачі, забезпечують ефективну і безперебійну роботу з поставки електроенергії  місцевому населенню. Тож всі нині активно  у роботі, - сказав Аркадій Мульський.

Прес-група Товариства нещодавно  була у Калинівці, про що, власне, вже повідомлялося. Поспілкувавшись тоді з керівництвом електромереж та  з працівниками, переконалися, що наших людей ніколи ніяка біда не здолає, бо вони - міцні духом, насамперед, генетично. Ще й добре навчені життям єднатися до купи, коли є перешкода,аби  здолати  її  гуртом.

- Тільки так, не інакше!  Тільки спільно, разом, з чітким  розумінням загальної потреби, із взаємовиручкою! Тільки так можна здолати будь-що!  Щиро віримо в найкраще  нашої Калинівки, нашої Вінниччини та країни. Знаємо, що все буде добре, як було зовсім нещодавно,ще до вибухів на військових складах,  коли ми спільно з колективом та нашими дітьми  їздили до Київської області, у Демидів. Там відвідали місцевий контактний зоопарк, пораділи спілкуванню з живою природою, просто безтурботно відпочили і набралися сил для подальшої роботи. Щоправда, ми  не знали тоді, що доведеться працювати в екстремальних умовах. Але нічого, все вже позаду, а от гарні спогади про відпочинок маємо на довго. Якщо можна, покажіть наші фотографії всім іншим колегам-енергетикам. Тим  ми хочемо просто сказати, що життя – прекрасне за будь-яких обставин! – висловив таке бажання  інженер ВТГ Калинівських ЕМ, голова цехкому первинної профспілкової організації  Віталій Негода.

Тож, виконуємо прохання і викладаємо  фото. Всім  гарних святкових вихідних, доброго настрою, миру і затишку у колективному та родинному колі.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ