Головна / Новини / Енергетики про… щастя

Медіа-центр

Енергетики про… щастя

Сьогодні у світі відзначається Міжнародний день щастя. Ця дата  проголошена у червні 2012 року організацією об’єднаних націй (ООН) згідно резолюції 66/281. Представники ООН так вирішили на 118-му своєму пленарному засіданні. Тим самим визнали  актуальність щастя та благополуччя як найбільших загальнолюдських  цінностей.

«Щастя - це коли тебе розуміють»…. Старше покоління добре пам’ятає цю класичну фразу. Звучала якось в одному із фільмів  радянської  епохи.  І чимало людей - наших сучасників з таким розумінням щастя  погоджуються. Але, насправді, все досить індивідуально і розуміння щастя  у кожного своє.  

У нашого колеги  інженера виробничо-технічної служби Олексія Поляновського своєрідна схема щастя. На роботі його поважають, цінують: він відповідально ставиться до виробничих завдань і з ними справляється. І це, каже, щастя, що є робота, а, значить, і впевненість у завтрашньому дні.  А от за межами буденних виробничих справ – кордони  щастя по – Поляновському розширюються  - в прямому розумінні цього слова. Олексій дуже любить подорожувати разом зі своїми друзями із громадської організації «Пангея Ультіма»,  активним учасником якої  є.

  • Влітку 2017 разом ще з 4-ма  учасниками з України, я представляв Пангею в молодіжному обміні програми Erasmus+. Даний проект відбувався 10 днів в м. Руставі (Грузія) і його головними темами були захист прав людини та захист прав біженців.  Крім нас у ньому  взяли участь представники країн безпосередньо дотичних до даних проблем: Туреччини, Боснії і Герцеговини, КЮР Македонії, Мальти, Італії, та Грузії . Варто зазначити, що такі проекти відбуваються досить часто в різних країнах, і взяти в них участь може практично кожен. Основними завданнями проекту були: підвищення рівня обізнаності про кризу біженців в Европі в зв’язку з війною в Сирії; підвищення рівня обізнаності про права людини, та їх розуміння як базових та невід’ємних основ існування сучасного світу; міжкультурний діалог та комунікація. Питання досить глобальні. Під час проекту ми також обговорювали права людини та їх порушення і дискримінацію, організовували театральні виступи та проводили промо -кампаніюна вулицях грузинського Руставі, зустрічалися з тимчасово переселеними особами з Абхазії і Південної Осетії, постраждалими від грузино – російського конфлікту. Наша команда також розповіла про проблему тимчасово переміщених осіб з Донбасу і Криму в нашій країні. А післятакого обговорення важливихглобальних і життєво-необхідних для щастя і мирного життя людствапитань, звичайно, відпочивали і підкорювали гірські хребти. Хіба ж це не ЩАСТЯ?! Вважаю, що я щаслива людина, - засоромливо розповів Олексій Поляновський.

Знаємо, що Олексій  - скромна людина. Це прекрасна риса, яка прикрашає людину і, особливо, таку, яка переймається долями і щастям інших людей.

Ось такі небайдужі і щасливі люди працюють з нами. Всім – ЩАСТЯ, добра і миру!!!

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ