Головна / Новини / Енергетики провели турнір з волейболу.

Медіа-центр

Енергетики провели турнір з волейболу.
Він пройшов на базі одного із спортивних комплексів Немирова. Участь у ньому взяли 8 команд. Сім з них представили працівники структурних підрозділів АТ «Вінницяобленерго» і ще одну - наші колеги з ТОВ «Енера Вінниця». Як повідомив голова профкому Товариства Олександр Вдовиченко, змагання стали довгоочікуваною подією після затяжної ковідної перерви та пройшли успішно.
- Кожна команда продемонструвала гарну фізичну підготовку. Під час змагань панував особливий спортивний азарт, що неабияк зарядив позитивом, як гравців, так і вболівальників. Високий рівень спортивної боротьби у фіналі продемонстрували волейболісти високовольтного блоку, Крижопільської дільниці, Управління Товариства та Тульчинських ЕМ. Перше місце виборола команда Крижопільської дільниці (капітан - Олександр Бродовський), друге - високовольтного блоку (капітан - В’ячеслав Прядун), третє – управління Товариства (капітан - Олена Мокшак). Для того, щоб ці змагання відбулися чимало зусиль приклали голови цехкомів: Немирівської дільниці - Сергій Семененко, управління - Анатолій Ткаченко, Тульчинських ЕМ - Павло Дегтяр, - розповів Олександр Вдовиченко.
Подяка усім за свято волейболу! Спорт був і залишиться невід’ємною частиною нашого життя, що загартовує і додає сил для праці.
На фото – моменти волейбольного турніру.
Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ