Головна / Новини / Енергетики провели турнір з волейболу.

Медіа-центр

Енергетики провели турнір з волейболу.
Він пройшов на базі одного із спортивних комплексів Немирова. Участь у ньому взяли 8 команд. Сім з них представили працівники структурних підрозділів АТ «Вінницяобленерго» і ще одну - наші колеги з ТОВ «Енера Вінниця». Як повідомив голова профкому Товариства Олександр Вдовиченко, змагання стали довгоочікуваною подією після затяжної ковідної перерви та пройшли успішно.
- Кожна команда продемонструвала гарну фізичну підготовку. Під час змагань панував особливий спортивний азарт, що неабияк зарядив позитивом, як гравців, так і вболівальників. Високий рівень спортивної боротьби у фіналі продемонстрували волейболісти високовольтного блоку, Крижопільської дільниці, Управління Товариства та Тульчинських ЕМ. Перше місце виборола команда Крижопільської дільниці (капітан - Олександр Бродовський), друге - високовольтного блоку (капітан - В’ячеслав Прядун), третє – управління Товариства (капітан - Олена Мокшак). Для того, щоб ці змагання відбулися чимало зусиль приклали голови цехкомів: Немирівської дільниці - Сергій Семененко, управління - Анатолій Ткаченко, Тульчинських ЕМ - Павло Дегтяр, - розповів Олександр Вдовиченко.
Подяка усім за свято волейболу! Спорт був і залишиться невід’ємною частиною нашого життя, що загартовує і додає сил для праці.
На фото – моменти волейбольного турніру.
Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ