Головна / Новини / Енергетики привезли із Коблево кубок та медалі

Медіа-центр

Енергетики привезли із Коблево кубок та медалі

З 3 по 6 вересня 2015 року в  м. Коблево Миколаївської області відбулась ХХ ювілейна Всеукраїнська міжгалузева Спартакіада трудящих промислової сфери та транспорту. В ній взяли участь 13 команд, серед яких і збірна команда  ПАТ “Вінницяобленерго” у складі 25 спортсменів.

Організаторами заходу традиційно виступили фізкультурно-спортивне товариство "Україна" спільно з Всеукраїнськими комітетами профспілок за  підтримки Міністерства  молоді  та спорту України, Національного Олімпійського Комітету України, а також представників профспілок  і керівників галузевих підприємств.

Енергетики  Вінниччини вперше взяли участь в подібному заході, захищаючи спортивну честь  галузі.   Суперничали  в 5-ти видах спорту: волейболі, футзалі, настільному тенісі, шашках та гирьовому спорті.

Найбільш вдало виступили у змаганнях з футзалу, виборовши 1 місце у металургів та гірників. Гарні результати показали в тенісних та волейбольних баталіях, отримавши, відповідно, 4 та 5 місця, та у змаганнях  шашистів і гірьовиків (7 місця). У загальнокомандному результаті посіли 4 місце.

Про спортивні успіхи наших колег тепер довго свідчитимуть отримані кубок, медалі, грамоти та подяки, які вони привезли із сонячного Коблево.

Вітаємо іх з цим!

- Результат участі нашої команди, яка захищала спортивну честь всієї «Укрелектропрофспілки» у фінальних змаганнях ХХ Всеукраїнської міжгалузевої Спартакіади - це, насамперед, результат небайдужості наших енергетиків до здорового та активного способу життя. Також - це результат вдало  проведеної масової  фізкультурно-спортивної роботи серед трудових колективів всіх наших структурних одиниць. Ми і надалі будемо активно підтримувати  спортсменів, адже там, де спорт - там здоров'я, а, значить, і  ефективна праця, - так висловив своє відношення до ХХ ювілейної Всеукраїнської міжгалузевої Спартакіади трудящих промислової сфери та транспорту за участі вінничан генеральний директор ПАТ “Вінницяобленерго” Андрій Поліщук.

Додамо, що крім Андрія Леонідовича нашу команду в Коблево також   підтримали і активно за неї вболівали  директор з персоналу Віталій Хребтій, голова профспілкового комітету Олександр Вдовиченко та заступник голови ЦК профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України Олександр Давиденко.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ