Головна / Новини / Енергетики відвідали вихованців Прибузької школи-інтернату

Медіа-центр

Енергетики відвідали вихованців Прибузької школи-інтернату

Сьогодні представники управління ПАТ «Вінницяобленерго», а саме директор з питань забезпечення бізнесу Сергій Даниленко, начальник служби транспорту і логістики Віталій Мазур, начальник відділу матеріально-технічного забезпечення Максим Лисий та прес-група Товариства відвідали Прибузьку спеціальну загальноосвітню школу-інтернат у с. Агрономічне Вінницького району.

- Ми є шефами цього дитячого закладу і частенько їх провідуємо, допомагаємо чим можемо. Щодо сьогоднішньої поїздки, то це, по-суті, вже стало традицією приїжджати сюди перед новорічними святами, оскільки діти так чекають на дива. Не знаю, чи здивуємо, але точно привітаємо та передамо подарунки, фрукти, солодощі, - сказав Сергій Даниленко по дорозі до школи-інтернату.

Коли ж прибули на місце - на зустріч одразу вибігли діти і запросили до актової зали. Там, власне, і відбулась зустріч енергетиків з вихованцями та педагогічним колективом. Хлопчики та дівчатка підготувалися серйозно, влаштували невеличке святкове привітання з усіма новорічними атрибутами - ялинкою, Святим Миколаєм, сніжинками, зайчатами та іншими казковими героями. Наприкінці подякували гостям за шевську допомогу та подарували їм вітальні новорічні листівочки і картину-вишиванку.

- Все це наші діти старанно виготовили на уроках творчої майстерності та не могли дочекатися, коли вам подарують. А тепер ви бачите ці усміхнені обличчя, цю радість! Цим все сказано. Наші дітки завжди чекають на вас. Коли ви приїжджаєте та ще з подарунками, то це для них справжнє свято. Щиро дякуємо, - сказала під час спілкування з енергетиками директорка школи – інтернату Ніла Правдюк.

Сергій Даниленко від імені генерального директора ПАТ «Вінницяобленерго» Андрія Поліщука та всього колективу Товариства також щиро привітав діток і педагогів з новорічними святами, побажав їм здоров’я, радості, здійснення найзаповітніших мрій. До того ж запевнив, що енергетики і надалі надаватимуть вихованцям свою посильну допомогу. Скажімо, нині добудовується веранда в одному із спальних корпусів і є потреба в будматеріалах, зокрема, в облицювальній плитці. Школа, за словами педагогів, сама з цим не впорається. Шефи уважно оглянули місце забудови і взяли цей факт на замітку. Крім того, пообіцяли ще й вирішити питання з освітленням, яке час від часу потребує втручання спеціалізованих фахівців, а саме електромонтерів. Тож до дітей Прибузької спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату приїдемо ще не раз. І це прекрасно, бо як сказав один із світових класиків - «здійснюйте добро, поки існуєте».

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ