Головна / Новини / Енергетики вшанували ветеранів

Медіа-центр

Енергетики вшанували ветеранів

У 71-річницю Перемоги над нацизмом у Вінницькому обласному клінічному госпіталі для ветеранів відбулося святкове привітання учасників бойових дій Другої світової війни. Участь у заході взяли представники влади та меценати. Серед них і представники ПАТ “Вінницяобленерго”, а саме директор з персоналу Віталій Хребтій та директор з питань забезпечення бізнесу Сергій Даниленко. Від імені енергетиків області вони подарували ветеранам холодильник та побажали їм здоров’я, довгого віку та миру.

- Відвідувати ветеранів у День Великої Перемоги вже стало доброю традицією. Тому енергетики щороку стараються це робити. Як правило, даруємо їм необхідну для комфортного перебування на лікуванні в обласному клінічному госпіталі побутову техніку. Вважаю, це наш святий обов'язок перед тими, хто ціною свого життя та здоров'я врятував світ від гітлерівської чуми, - сказав Віталій Хребтій після відвідин закладу.

Того ж дня делегації від управління Товариства, а також від його структурних одиниць разом з тисячами вінничан взяли участь у покладанні квітів до Меморіалу Слави, Пам'ятного знаку Небесній сотні та загиблим героям АТО у Вінниці, меморіалів загиблим воїнам у районах області.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ