Головна / Новини / Фінал ХI Спартакіади визначив найкращих

Медіа-центр

Фінал ХI Спартакіади визначив найкращих

27 травня у Козятині на базі місцевого міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту відбувся фінал ХI Спартакіади ПАТ «Вінницяобленерго». Старт завершальному етапу задала урочиста частина. У просторій спортивній залі училища вишикувалися усі 10 команд-учасниць. Перед ними – організатори змагань, гості. Директор з персоналу Товариства Віталій Хребтій оголосив про початок фінальних перегонів і надав вітальне слово генеральному директору ПАТ «Вінницяобленерго» Андрію Поліщуку, яке прозвучало у відеозапису. Зокрема Андрій Поліщук наголосив, що Спартакіада енергетиків - це вже добра  традиція і вона з року в рік демонструє неперевершені спортивні результати, організованість, згуртованість, взаємодопомогу, силу духу і витримку.

- Наша Спартакіада – це стимул до здорового способу життя. Ми вже вкотре переконуємося, що якщо у здоровому тілі здоровий дух, то неодмінно буде і ефективна праця. Тож, так тримати, друзі! Гарної всім гри і нових перемог, - прозвучало у залі від головного енергетика області.

Далі були привітання від гостей. Так заступник голови ЦК профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України Олександр Давиденко нагадав про перемогу енергетиків у минулому році на 20-ій міжгалузевій Спартакіаді в Коблево Миколаївської області.

- Ви вперше брали участь у тих змаганнях і стали там кращими, виборовши перше місце у футзалі і почесне 4 у загальному заліку. Тому користуючись нагодою хочу знову запросити фіналістів вашої Спартакіади на цьогорічну Спартакіаду працівників енергетичної галузі України, яка відбудеться вже 6-10 червня знову в Коблево. Бажаю вам і надалі залишатися кращими із кращих, як у спорті, так і в праці, - сказав Олександр Давиденко.

Пролунали вітання і від заступника голови Вінницької обласної ради Людмили Щербаківської, Козятинського міського голови Олександра Пузиря, педагогічного та студентського колективу Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту на чолі з Андрієм Стецюком.

За тим - були змагання із семи видів спорту, а саме міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, гирьового спорту, шашок, шахів та перетягування канату. Відбулися вони на зручних спортивних майданчиках та у затишних приміщеннях училища. В результаті чесної боротьби перше місце у командному заліку виборола команда Управління-2(високовольтний блок). Друге місце у команди Управління-1. Третє посіла команда Вінницьких міських електромереж. Щирі вітання переможцям та усім іншим учасникам Спартакіади, а також її організаторам!

Фінал ХI Спартакіади - це новий старт до наступних Спартакіад ПАТ «Вінницяобленерго».

Про перебіг спортивного дійства, що відбулося у Козятині, знято сюжет. Його автори - журналісти «ВІНТЕРИ» Артур Колесник та Владислав Смалій. Вони пропонують енергетикам переглянути відеозвіт про Спартакіаду 30 травня у новинах телеканалу о 18.50 та о 21.30, а також у повторі 31травня о 7 годині ранку.

Крім того, як повідомив Артур Колесник, про Спартакіаду енергетиків розкаже ще й спортивна програма «Овертайм», яка транслюватиметься у середу, 1 червня, о 22.00.

 

 

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ