Головна / Новини / ГО «Побратими України» запрошують енергетиків на свій захід

Медіа-центр

ГО «Побратими України» запрошують енергетиків на свій захід

Напередодні Дня міста Вінниця громадська організація воїнів АТО «Побратими України» запрошує енергетиків взяти участь у святковому концерті за участі лауреатів Всеукраїнського фестивалю «Пісні, народжені війною». Він відбудеться 8 вересня о 17.00 у Центральному Будинку Офіцерів. Вхід – вільний. Про це повідомив керівник Відокремленого підрозділу «Всеукраїнська спілка учасників бойових дій в АТО «Побратими України» у Вінницькій області Роман Смішний.

- На кожного, хто завітає на концерт чекає змістовна програма. У ній майже двадцять сольних виконавців і груп з авторськими піснями. Всі вони - лауреати Всеукраїнського фестивалю «Пісні, народжені в АТО», який існує з 2016 року і вже проходив тричі. Всі його учасники і лауреати - бійці ВСУ і ДУК ПС, волонтери, батьки загиблих воїнів з різних міст України. Це солдати, сержанти, старшини, офіцери. Це десантники, морпіхи, артелеристи, мотострільці, танкісти, спецназівці з різних куточків нашої країни. Всі вони знають про війну з власного досвіду. Все, що пережили в зоні АТО вилилось у авторсько-пісенну творчість і тепер несуть ту жорстку правду людям на мирних територіях. Несуть з тим, аби ніколи і ніде більше не було війни, аби люди замислювалися над вічними істинами добра, любові та ніколи не забували своїх героїв, полеглих в боях за нашу незалежність. Тож, шановні енергетики, якщо є бажання торкнутися струн душі наших захисників – завітайте 8 вересня до Центрального будинку Офіцерів. Щиро запрошуємо підтримати наших воїнів, - сказав Роман Смішний під час останніх відвідин управління Товариства.

Нагадаємо, захід організовано до Дня міста Вінниця за сприяння і підтримки Центру МПЗ ЗСУ, міського голови Сергія Моргунова та генерального директора нашого Товариства Андрія Поліщука.

І додамо, нині в лавах Збройних Сил України, безпосередньо в зоні проведення Операції Об'єднаних Сил (ООС – раніше АТО) несуть службу 11 наших працівників.

Слава Україні та її захисникам!

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ