Головна / Новини / Головний приз конкурсу «Сучасний споживач-2021»-новенький планшет, і він вже у переможниці.

Медіа-центр

Головний приз конкурсу «Сучасний споживач-2021»-новенький планшет, і він вже у переможниці.
Нею стала жителька смт Бродецьке Козятинського району 94-річна Ганна Антонівна Коршевнюк та, як з’ясувалося згодом, уся її родина.
Головний приз цьогорічного конкурсу АТ«Вінницяобленерго», як винагорода споживачеві електроенергії за щомісячну і своєчасну передачу показів найзручнішим та найсучаснішим способом онлайнпередачі через VIBER чи TELEGRAM, а також за відсутність заборгованості, розігрувався серед 24 035 учасників конкурсу у рандомному режимі. Пощастило Ганні Антонівні.
- Коли до нас серед дня зателефонував ваш працівник і повідомив, що з обленерго і що нас очікує сюрприз, то ми з мамою спочатку нічого не зрозуміли. Навіть трохи налякалися. Адже який може бути сюрприз від обленерго? Певно, подумали, або хтось глупо розігрує, або ж світло будуть відключати. Але за що, коли все справно передаємо і так само сплачуємо? Покази з місяця у місяць передає телефоном по вайберу онука бабуні, Олена. Це моя доня. Ну, а я стараюся не боргувати і все, що нагорить, одразу сплачую. Тож у нас все добре з тим. Такий собі бригадний підряд маємо у цій справі. А бабця Ганна, не зважаючи на поважний вік, все чітко тримає під своїм контролем. Тільки ніяк не думали - не гадали, що попадемо під прицільну увагу обленерго. Ото справді сюрприз! Дуже раді, щиро дякуємо! Так все несподівано і приємно, - поділилася радісними емоціями дочка головної переможниці Юлія Коршевнюк під час вручення планшета.
Приз родині привезли аж до самої хати та вручили з привітаннями заступник директора комерційного АТ «Вінницяобленерго» Вадим Яненко та начальник відділу формування корисного відпуску Володимир Котик.
Нагадаємо, конкурс АТ «Вінницяобленерго» «Сучасний споживач» проводився вже вдруге. Перший був у 2020 році. Під час кожного розігрувалися сучасні гаджети – нові мобільні телефони (6 штук) та супер-приз планшет.
Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ