Головна / Новини / Готуємось до Всесвітнього дня охорони праці

Медіа-центр

Готуємось до Всесвітнього дня охорони праці

Рівно за тиждень, а саме 28 квітня, відзначатимемо Всесвітній день охорони праці, який цьогоріч пройде під гаслом «Стрес на робочому місці: колективний виклик». З цієї нагоди у Товаристві видано спеціальний Наказ  “Про підготовку та проведення Всесвітнього дня охорони праці в ПАТ “Вінницяобленерго”.  Згідно Наказу створено організаційний комітет на чолі з директором з ОП Володимиром Віштаком і планується проведення низки заходів. Зокрема йдеться про  доведення до усіх структурних одиниць Товариства  звернення організаційного комітету з підготовки та проведення Всесвітнього Дня охорони праці і створення на місцях відповідних організаційних комітетів. Їм належить організувати та провести перевірки  стану охорони праці в СО, службах, майстерських дільницях, лабораторіях,  розглянути результати  перевірок, здійснити заходи з усунення виявлених порушень тощо.

В рамках Всесвітнього дня охорони праці також буде створено та оформлено куточки, стенди з даної тематики. Крім того, спільно з профспілковими комітетами планується організація та проведення низки заходів із вшанування пам`яті загиблих на виробництві. Зокрема йдеться про надання допомоги  інвалідам праці, а також  родичам загиблих на виробництві (матеріальна допомога та допомога з облаштування могил), запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням.

Загалом,  головною метою відзначення Всесвітнього дня охорони праці є привернення уваги органів державної влади, суб’єктів господарювання  та широкого кола громадськості до невирішених проблем охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, просування культури праці у всі сфери діяльності людини з нагадуванням про безпеку, як першочергове її право.

Довідка: Всесвітній день охорони праці (28 квітня) затверджено до щорічного відзначення   рішенням Міжнародної організації ILO у  2003 році. Українці  міжнародну  ініціативу підтримали згідно Указу Президента від 18 серпня 2006 року № 685/2006 «Про День охорони праці». Попередником Всесвітнього дня охорони праці вважають американський День пам’яті загиблих на виробництві працівників.

 

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ