Головна / Новини / Інформаційно-практичий семінар для працівників, які зайняті мотивацією та оплатою праці в структурних одиницях Товариства

Медіа-центр

Інформаційно-практичий семінар для працівників, які зайняті мотивацією та оплатою праці в структурних одиницях Товариства

З метою організації на належному рівні питань мотивації та оплати праці в структурних одиницях Товариства 5 та 6 січня в управлінні ПАТ «Вінницяобленерго» відбувся інформаційно-практичний семінар для працівників, які опікуються  мотивацією та оплатою праці. 

Відкрив захід директор з персоналу Віталій Хребтій, окресливши головну мету та основні завдання семінару. Перед присутніми інформаційно-практичного семінару також виступив начальник відділу мотивації та оплати праці Сергій Побігай.

Детально ознайомили присутніх зі змінами до законодавчих актів України, а саме до Кодексу законів про працю України та до закону України «Про оплату праці», введених в розглянуто на семінарі дію законом У№1774-VIIІ від 06.12.2016 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів». Учасники активно обговорили важливі питання щодо оплати праці в Товаристві, порядку проведення розрахунку премії за виявлення порушень Правил користування електричною енергією, а також питання про організацію застосування підсумованого обліку робочого часу чергового персоналу СО ЕМ та проведення оперативного контролю за дотриманням балансу робочого часу за обліковий період.

В ході зустрічі з економістами структурних підрозділів електромереж провели практичне заняття по заповненню звітних форм. Наприкінці семінару директор з персоналу Віталій Хребтій дав вичерпні відповіді на всі запитання учасників заняття, підвів підсумки роботи семінару та чітко визначив напрямки роботи працівників відділу мотивації та оплати праці Товариства в подальшому. 

 

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ