Головна / Новини / Команда «Енергетик» - чемпіон міста з футболу

Медіа-центр

Команда «Енергетик» - чемпіон міста з футболу

 У Вінниці визначили нового чемпіона міста з аматорського футболу серед держслужбовців. Ним стала команда спортсменів нашого Товариства «Енергетик”, виборовши золото в фіналі  у суперників -  команди Вінницького міського суду з рахунком 4:0.

Зі слів капітана команди Івана Дученка, в таких  змаганнях футболісти  взяли участь вперше, тому готувалися до них ретельно.

- Головне, що  ми  були націлені на перемогу. Перемогти також допомогла підтримка вболівальників. Їх в Товаристві чимало - майже 5 тисяч на чолі з генеральним директором Андрієм Поліщуком, який всіляко підтримує нашу команду і взагалі сприяє розвитку спорту в житті колективу ПАТ “Вінницяобленерго”. Що ж до складу команди, то в ній  грали хлопці   з Вінницьких, Іллінецьких, Липовецьких та Літинських  електромереж,  - розповів Іван Дученко.

Колектив Товариства щиро вітає наших футболістів з перемогою, бажає їм нових цікавих ігор та тріумфальних результатів. До речі, 3-4 вересня в  м.Коблево Одеської області відбудуться загальнодержавні відомчі футбольні змагання.  Команда “Енергетик” вже пакує рюкзаки і невдовзі вирушить на підготовчий тренувальний збір.

Переглянути відео про визначення переможців у фіналі чемпіоната Вінниці з аматорського футболу можна за цим посиланням. 

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ