Головна / Новини / Команда «Енергетик» - чемпіон міста з футболу

Медіа-центр

Команда «Енергетик» - чемпіон міста з футболу

 У Вінниці визначили нового чемпіона міста з аматорського футболу серед держслужбовців. Ним стала команда спортсменів нашого Товариства «Енергетик”, виборовши золото в фіналі  у суперників -  команди Вінницького міського суду з рахунком 4:0.

Зі слів капітана команди Івана Дученка, в таких  змаганнях футболісти  взяли участь вперше, тому готувалися до них ретельно.

- Головне, що  ми  були націлені на перемогу. Перемогти також допомогла підтримка вболівальників. Їх в Товаристві чимало - майже 5 тисяч на чолі з генеральним директором Андрієм Поліщуком, який всіляко підтримує нашу команду і взагалі сприяє розвитку спорту в житті колективу ПАТ “Вінницяобленерго”. Що ж до складу команди, то в ній  грали хлопці   з Вінницьких, Іллінецьких, Липовецьких та Літинських  електромереж,  - розповів Іван Дученко.

Колектив Товариства щиро вітає наших футболістів з перемогою, бажає їм нових цікавих ігор та тріумфальних результатів. До речі, 3-4 вересня в  м.Коблево Одеської області відбудуться загальнодержавні відомчі футбольні змагання.  Команда “Енергетик” вже пакує рюкзаки і невдовзі вирушить на підготовчий тренувальний збір.

Переглянути відео про визначення переможців у фіналі чемпіоната Вінниці з аматорського футболу можна за цим посиланням. 

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Передати покази лічильника
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ