Головна / Новини / Конкурс «Сучасний споживач - 2021» завершено.

Медіа-центр

Конкурс «Сучасний споживач - 2021» завершено.
Понад 24 тисячі побутових споживачів долучилися до конкурсу АТ «Вінницяобленерго» «Сучасний споживач - 2021». Про такий його результат стало відомо під час фінального розіграшу призів. Як і на попередніх етапах він відбувся у рандомному режимі за участі директора комерційного Товариства Олексія Тарараки та працівників підрозділу комерційної діяльності. Методом жеребкування знову розіграли 2 смартфони і фінальний супер-приз - планшет. Також підсумували, що у фінальному третьому етапі конкурсу взяли участь 19 тис. 504 споживача, скориставшись найзручнішими і найсучаснішими способами онлайнпередачі показів електроенергії через VIBER і TELEGRAM.
З них 1 тис. 299 – випробували це вперше і не пошкодували, як, наприклад, вінничанка Наталя Прокопчук. За словами призерки та володарки сучасного смартфона, до червня поточного року вона і гадки не мала про передачу показів через бот-канали, користувалась, зокрема, особистим кабінетом.
- Одного разу, як і раніше, зайшла на ваш сайт, аби перевірити свій особовий рахунок. Потрапила на повідомлення про конкурс. Вирішила спробувати передати покази через вайбер
та ще й фотофіксацію лічильника додала. Ось тепер маю такий несподіваний результат своїх дій. Дуже приємно, дякую! Буду із задоволенням користуватися новим смартфоном і продовжуватиму щомісяця передавати покази тим способом, який дозволив мені стати призеркою вашого конкурсу,- розповіла Наталя Прокопчук під час вручення їй смартфона директором комерційним АТ «Вінницяобленерго» Олексієм Тараракою.
- Приємно отримувати такі відгуки від споживачів. Власне, для них і діяв конкурс «Сучасний споживач-2021». Звичайна щомісячна процедура передачі показів лічильника, принаймні для сімох його учасників, реально, як мовиться, «зіграла на руку». Вони отримали від обленерго нові сучасні гаджети: смартфони та фінальний приз – планшет. І тільки тому, що просто вчасно передали покази свого приладу обліку електроенергії через запропоновані зручні онлайн-сервіси і все! А ще навчили багатьох із своїх родичів, знайомих опанувати бот-канали, без яких у сучасному цифровому інформаційному просторі вже ніяк не обійтись, - зазначив Олексій Тарарака.
До речі, власницею супер-приза стала жителька смт Бродецьке (Козятинська дільниця Хмільницьких ЕМ) Ганна Коршевнюк. Про вручення їй планшета розповімо у наступних наших публікаціях.
Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ