Головна / Новини / Контролюйте свої вчинки та бережіть життя!

Медіа-центр

Контролюйте свої вчинки та бережіть життя!
У минулі вихідні в смт Томашпіль сталася неприємна подія, яка могла набути доволі трагічних наслідків. Про це вже повідомлялося у вінницьких ЗМІ. (Посилання на одне з інформджерел).
З винуватцем, який спричинив пошкодження електромережі, нині розбираються правоохоронні органи. За попередньою інформацією, затриманому оголосили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого четвертою частиною статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганство із застосуванням вогнепальної зброї). Такий злочин карається ув’язненням терміном до семи років.
Як повідомили нам працівники Томашпільської дільниці СО Тульчинських ЕМ, сигнал про пошкодження електромережі, а саме обрив проводу, що біля «Їдальні» в центрі смт. Томашпіль, надійшов до чергового диспетчера цього підрозділу 13 березня о 20 год. 10 хв.
- Черговим диспетчером по телеуправлінню одразу було вимкнено лінію 10 кВ, що живить ділянку місця аварія. Для ліквідації аварії направили оперативно-виїзну бригаду, працівники якої усунули пошкодження. О 21 год. 19 хв. електропостачання в електромережів смт. Томашпіль повністю відновили, - йдеться у повідомленні від старшого майстра Томашпільської дільниці Андрія Мазура.
Енергетики обурені вчинком чоловіка, який необдумано спричинив пошкодження електромережі. Все це могло призвести до ураження електричним струмом жителів Томашполя, котрі, на щастя, не опинилися на момент інциденту біля обірваного проводу та на відстані менш ніж 8 метрів від нього.
У зв’язку з цим звертаємось до усіх жителів Вінниці та області. Шановні, будьте максимально обережними, контролюйте свої дії в охоронній зоні повітряних ліній електропередач та на усіх об’єктах електричних мереж.
Пам’ятайте, життя - одне! Не ризикуйте ним, будьте пильними, бережіть себе та дбайте про тих, хто поруч!
Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ