Головна / Новини / Ліквідація наслідків негоди триває

Медіа-центр

Ліквідація наслідків негоди триває

Внаслідок негоди, сильного вітру, граду, грози, що мали місце минулої доби на територіях Крижопільського, Могилів-Подільського, Тростянецький, Томашпільського, Тульчинського, Чернівецького районів та міста Ладижин, постраждало 96 населених пунктів. За інформацією центральної диспетчерської служби (ЦДС)  АТ «Вінницяобленерго» знеструмленими опинились 70 ліній електропередач (ПЛ- 6-10 кВ), 735 підстанцій (ТП) і 96 населених пунктів. Це дані на 18 годину 2 липня. До ліквідації наслідків стихії одразу приступили усі технічні служби обленерго, а саме 32 аварійні бригади та понад 30 одиниць техніки. Електромонтери працювали впродовж вечора 2 липня та усю ніч 3 липня. Вже на 7- ому годину ранку поточної доби вдалося підключити до електропостачання майже половину населених пунктів названих вище районів області. В найбільш постраждалих, а це – Чернівецький, Томашпільський, Тульчинський, Могилів-Подільські райони, відновлювальні роботи тривають досі.

За словами директора Могилів-Подільских ЕМ Романа Кіріліна, стихія накрила несподівано та завдала конкретної шкоди, як населенню, так і системі електропередач.

- Такого сильного вітру, з поривами 30 метрів на секунду, справжнього буревію, а також граду з куряче яйце, місцеві жителі не пам’ятають. Наслідки просто катастрофічні. Вітер масовано валив та виривав з коренем дерева, внаслідок падіння яких порвано електричні дроти, повалено електроопори, зірвано дахи. Найбільшого лиха завдано електромережам Чернівецької дільниці Могилів-Подільських електромереж, де понад 60 % проводів повітряних ліній опинилися просто на землі. Тут нині, можна так сказати, «найгарячіша ділянка» роботи місцевих енергетиків з відновлення електропостачання. До цього процесу задіяні усі бригади електромонтерів з допомогою колег із сусідніх районів та м. Вінниця. Також посилено звертаємося до населення, аби були обережними, оскільки є небезпека від пошкоджених ліній електропередач. Якщо є випадки, про які нам невідомо, а саме лежачий на землі чи провислий над нею провід,  просимо негайно нам повідомляти, телефонувати до чергового диспетчера, - прокоментував ситуацію телефоном керівник могилів-подільських енергетиків.

Як повідомив начальник центральної диспетчерської служби АТ «Вінницяобленерго Василь Поліщук, ремонтні бригади обленерго у посиленому режимі роблять все можливе, аби якнайшвидше відновити електропостачання споживачам постраждалих районів.

- Станом на 14 годину поточної доби знеструмленими залишаються 45 повітряних ліній ПЛ-6-10кВ, 12 з яких - частково. Без світла ще 46 населених пунктів, переважно, у Чернівецькому, Тульчинському, Томашпільському, Тростянецькому районах. Відновленням електропостачання нині займається понад 100 працівників обленерго. Це 32 аварійні бригади та 56 одиниць техніки. Пошкодження ліній електропередач серйозні, потребують і сил, і часу. Однак вже до кінця поточної доби енергетики, прикладаючи максимум зусиль, постараються відновити електропостачання споживачам, - сказав начальник ЦДС.

На фотосвітлинах – результат негоди у Чернівецькому районі, що зафіксував начальник Чернівецької дільниці Могилів-Подільських ЕМ Анатолій П’яста.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ