Головна / Новини / Лінії електропередач - об’єкти підвищеної небезпеки!

Медіа-центр

Лінії електропередач - об’єкти підвищеної небезпеки!

Нещодавно прикрий випадок стався біля Хутора Яблунівка (с.Уладівське Калинівський район). Він міг призвести до непоправного: втрати людського життя. Невідомі особи, які його спричинили, про найгірше не думали, бо були засліплені метою наживи. Може хтось так вирішив собі заготовити дрова на зиму абощо? Однак саме з вини тих невідомих осіб сталася ціла низка неприємностей. Яких саме? Про це - далі у повідомленні заступника директора технічного з високовольтних мереж АТ «Вінницяобленерго» Володимира Волкова.

- 8 серпня близько обідньої пори сталося вимкнення повітряної лінії ПЛ-35 кВ «Радівка-Люленці». Як з’ясувалося згодом причиною тому стало зрізання дерев невідомими особами за межами охоронної зони. При аварійному огляді бригадою майстра Вінницької дільниці Юрія Гуляєва в прогонах опор №№120-121 біля хутора Яблунівка с.Уладівське Калинівського району виявлене зрізане дерево висотою понад 22 метри. Воно повисло на проводах. Довкола енергетики помітили ще й загорання стерні на полі, що знаходиться під повітряною лінією. На місце події одразу викликали бригаду рятувальників з державної служби надзвичайних ситуацій (ДСНС) та поліцію. Складено відповідні протоколи. Нині ведеться слідство. Того ж дня ремонтною бригадою енергетиків було виконано зняття дерева та регулювання проводу на ПЛ-35 кВ «Радівка-Люленці». Вимкнення повітряної лінії 35 кВ призвело до тимчасового знеструмлення споживачів Калинівського району та завдало збитків по недовітпуску 4,8 МВт*год ( 4800 кВТ*год) електроенергії. Загальна сума понесених збитків складає 6 470, 83 грн.,- йдеться у повідомленні.

Шановні вінничани! АТ «Вінницяобленерго» вкотре нагадує, що лінії електропередач - об’єкти підвищеної небезпеки!

Уздовж усіх повітряних та кабельних ліній електропередач АТ «Вінницяобленерго» встановлена охоронна зона у вигляді земельної ділянки та повітряного простору. Вони обмежені вертикальними площинами, які віддалені по обидві сторони лінії від крайніх проводів за умови невідхиленого їх положення на відстань: 10 метрів - для повітряних ліній напругою до 20 кВ; 15 метрів - для повітряних ліній напругою 35 кВ; 20 метрів - для повітряних ліній напругою 110 кВ. Тому проведення будь-яких робіт в охоронних зонах електроустановок сторонніми особами категорично забороняється!

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ