Головна / Новини / Маючи резерви – не забуваємо про економію

Медіа-центр

Маючи резерви – не забуваємо про економію

Осінньо-зимовий період вже почав випробувати на міцність як обладнання електромереж Вінниччини, так і його обслуговування. Саме в цей час, зазвичай, зростає навантаження в мережі, частішають негаразди в результаті можливих планових та аварійних відключень, ускладнюється процес усування пошкоджень.

Аби запобігти більшості негативних наслідків і забезпечити надійне та безперебійне електропостачання споживачам області, Товариством проведено комплекс планового обслуговування обладнання 0,4-110 кВ та відповідних мереж, – зазначає генеральний директор ПАТ “Вінницяобленерго” Андрій Поліщук.

Зокрtма, за словами Андрія Поліщука, виконані у повній мірі основні завдання по ремонту та модернізації обладнання, приведено до робочої дії наявні механізми та автотранспорт, підготовлено у штатному розкладі персонал з відповідними захисними засобами та спецодягом, і, з рештою, отримано паспорт готовності до проходження осінньо-зимового періоду максимальних навантажень.

А ще керівник Товариства наголошує, що віялових відключень електроенергії, якими було налякано населення нашої області ще на початку осені, поки не буде.

- Хоч і перебираємо доведені ліміти на 15-20%, особливо в години пікових навантажень, переважно, у вечірній час від 18-ої до 21-ої години, однак енергосистема справляється і необхідності в додаткових заходах її регулювання поки немає. Крім того, система має певні резерви. Щось вдається зекономити і за рахунок обмежень, які стосуються, передусім, підприємств області, – пояснює Андрій Поліщук.

Також, зі слів генерального директора, аби і надалі уникнути критичних ситуацій з постачанням електроенергії населенню, споживачі повинні суттєво зменшити її споживання, особливо в години пік.

- Через засоби масової інформації, оголошення в транспорті тощо намагаємося донести важливість цього питання до жителів області і зрозуміти, наскільки серйозною є проблема. Нині кожен ввімкнений побутовий прилад, кожна лампочка має значення! Наприклад, якщо, умовно кажучи, в ста тисячах помешкань в годину пік не вмикати електроводонагрівач чи мікрохвильову піч, то це дозволить зекономити по 2 кВт, а значить в загальному — 200 МВт. Тому енергетики області просять споживачів переглянути своє ставлення до споживання електроенергії, аби мати усі шанси не проводити холодні осінні та зимові вечори при свічках", – наголошує Андрій Поліщук.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Передати покази лічильника
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ