На Дошці Пошани- найкращі!
З нагоди Дня енергетика оновлено Дошку Пошани ПАТ «Вінницяобленерго». За високі виробничі показники, сумлінний підхід до виконання посадових обов’язків, активну участь у громадському житті колективу та згідно наказу генерального директора Товариства Андрія Поліщука там відзначено 36 найкращих працівників. Називаємо їхні імена:
- Віталій Карпуша - провідний інженер служби засобів обліку електроенергії ПАТ «Вінницяобленерго»;
- Олена Каспіч - заступник начальника служби програмного супроводу ПАТ «Вінницяобленерго»;
- Вячеслав Маланчук - диспетчер центральної диспетчерської служби ПАТ «Вінницяобленерго»;
- Віталій Пономарьов - провідний інженер договірного відділу ПАТ «Вінницяобленерго»;
- Олександр Турлюк - провідний інженер відділу перспективного розвитку ПАТ «Вінницяобленерго»;
- Сергій Ханицький - начальник метрологічної служби ПАТ «Вінницяобленерго»;
- Михайло Ягодзинський - інженер служби розподільних мереж ПАТ «Вінницяобленерго»;
- Сергій Балабак – заступник директора з енергозбутової роботи Барських ЕМ;
- Ярослав Багач - бухгалтер Бершадських ЕМ;
- Борис Дверницький - електромонтер Вінницьких міських ЕМ;
- Ігор Лемпій - інженер Вінницьких міських ЕМ;
- Костянтин Мартинюк - інженер Гайсинських ЕМ;
- Олексій Пажетнов - водій Жмеринських ЕМ;
- Галина Орлік - оператор Замостянських ЕМ;
- Людмила Воконоголь - бухгалтер Іллінецьких ЕМ;
- Олександр Майданик - диспетчер Калинівських ЕМ;
- Сергій Семенюк - майстер Козятинських ЕМ;
- Володимир Велянський - водій Крижопільських ЕМ;
- Ніна Вдовиченко - бухгалтер Липовецьких ЕМ;
- Алла Молочнюк - інженер-програміст Літинських ЕМ;
- Світлана Батожна - технік Могилів-Подільських ЕМ;
- Віктор Дудник - інженер Мурованокуриловецьких ЕМ;
- Ігор Дець - електромонтер Немирівських ЕМ;
- Тетяна Ходик - юрисконсульт-інспектор з кадрів Оратівських ЕМ;
- Михайло П’ятківський - диспетчер Піщанських ЕМ;
- Олег Суський - головний інженер Погребищенських ЕМ;
- Світлана Заморока - інженер Теплицьких ЕМ;
- Юрій Поляруш - головний інженер Тиврівських ЕМ;
- Олександр Павлюк - електромонтер Томашпільських ЕМ;
- Віталій Фіник - електромонтер Тростянецьких ЕМ;
- Володимир Буга - диспетчер Тульчинських ЕМ;
- Андрій Яременко - бухгалтер Хмільницьких ЕМ;
- Жанна Третяк - провідний бухгалтер Чернівецьких ЕМ;
- Юрій Довгополий - диспетчер Чечельницьких ЕМ;
- Олександр Асауленко - електромонтер Шаргородських ЕМ;
- Людмила Ониськова - провідний бухгалтер Ямпільських ЕМ.
Шановні, колектив Товариства пишається вами!!!