Головна / Новини / На порядку денному – підвищення надійності електромереж

Медіа-центр

На порядку денному – підвищення надійності електромереж

Енергетики Товариства мають професійну зацікавленість в підвищенні надійності експлуатації розподільчих мереж та безперебійності електропостачання.

Саме тому 1 червня 2016 року в актовій залі ПАТ “Вінницяобленерго” відбулась презентація нових розробок компанії “РЕКОН-ДНЕПР”. Ії провів директор компанії Б. Іванілов.

Фахівці Товариства ознайомились із можливостями протиаварійної діагностичної системи “Рекон”, призначеної для захисту обладнання мереж 6-35 кВ від руйнівних чинників, спричинених однофазними замиканнями на землю (ОЗНЗ).

Варто зазначити, що даний вид коротких замикань (КЗ) є найпоширенішим в мережах середнього класу напруги, а найбільш небезпечним вважається дугове ОЗНЗ. Через імпульсні перенапруги, які  супроводжують дугові пробої, в більшості випадків через деякий час, дані КЗ розвиваються в міжфазні КЗ через “землю”, з пошкодженнями кабельних ліній, пожежами в кабельних каналах. Це призводить до недопостачання електроенергії споживачам. Тому боротьба з ними є важливим напрямком роботи енергокомпаній.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ