Головна / Новини / На території Літинських ЕМ з'явиться пам'ятник Небесній Сотні

Медіа-центр

На території Літинських ЕМ з'явиться пам'ятник Небесній Сотні

Днями на території СО “Літинські ЕМ” зависочіє пам'ятник Небесній Сотні. Про це повідомив директор структурної одиниці Борис Токар, який ініціював і організував його створення та появу.

- Чимало хто з нас, енергетиків, став свідком буремних подій Революції Гідності. Неодноразово їздили на столичний Майдан, допомагали хлопцям чим могли, всім серцем переживали за них та майбутнє України. З того часу минуло вже 2 роки, а біль від втрати Героїв Небесної Сотні не вгамовується, навпаки, дужчає. Щоразу згадуємо всіх поіменно. Тому пам'ятник буде нагадувати про них майбутнім поколінням, - повідомив у телефонній розмові керівник.

Також додав, що до ідеї створення пам'ятника долучилося чимало небайдужих літинчан, передусім, енергетики району, які на загальних зборах одноголосно прийняли рішення допомогти втілити ідею у життя та не пошкодували на те власні кошти. Також ще школярі і вчителі Літинської ЗОСШ №2, громада с. Селище, які взяли активну участь у творчому конкурсі й посприяли з визначенням самої конструкції, її художнього оформлення. А майстер Володимир Пивовар вже відтворив спільно напрацьоване у камені.

Відкриття пам'ятника Небесній Сотні відбудеться у середу, 17 лютого, о 9 годині ранку. Літинські енергетики запрошують на захід усіх, хто забажає.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Список електропостачальників
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації