Головна / Новини / На території Літинських ЕМ з'явиться пам'ятник Небесній Сотні

Медіа-центр

На території Літинських ЕМ з'явиться пам'ятник Небесній Сотні

Днями на території СО “Літинські ЕМ” зависочіє пам'ятник Небесній Сотні. Про це повідомив директор структурної одиниці Борис Токар, який ініціював і організував його створення та появу.

- Чимало хто з нас, енергетиків, став свідком буремних подій Революції Гідності. Неодноразово їздили на столичний Майдан, допомагали хлопцям чим могли, всім серцем переживали за них та майбутнє України. З того часу минуло вже 2 роки, а біль від втрати Героїв Небесної Сотні не вгамовується, навпаки, дужчає. Щоразу згадуємо всіх поіменно. Тому пам'ятник буде нагадувати про них майбутнім поколінням, - повідомив у телефонній розмові керівник.

Також додав, що до ідеї створення пам'ятника долучилося чимало небайдужих літинчан, передусім, енергетики району, які на загальних зборах одноголосно прийняли рішення допомогти втілити ідею у життя та не пошкодували на те власні кошти. Також ще школярі і вчителі Літинської ЗОСШ №2, громада с. Селище, які взяли активну участь у творчому конкурсі й посприяли з визначенням самої конструкції, її художнього оформлення. А майстер Володимир Пивовар вже відтворив спільно напрацьоване у камені.

Відкриття пам'ятника Небесній Сотні відбудеться у середу, 17 лютого, о 9 годині ранку. Літинські енергетики запрошують на захід усіх, хто забажає.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ