Головна / Новини / Нагороди знайшли енергетиків вдома

Медіа-центр

Нагороди знайшли енергетиків вдома

Вже повідомлялось про участь енергетиків Вінниччини у ХХ ювілейній  Всеукраїнській міжгалузевій Спартакіаді трудящих промислової сфери та транспорту, яка на початку вересня проходила в Коблево Миколаївської області. Там  у складі збірної команди двадцять троє  наших колег захищали  спортивну честь галузі. Суперничали  з іншими учасниками в 5-ти видах спорту: волейболі, футзалі, настільному тенісі, шашках, гирьовому спорті та показали гарні результати. Зокрема вибороли у металургів та гірників 1 місце з футзалу, отримали 4 та 5 місця за гру  в теніс та волейбол,  завоювали 7 місця в змаганнях з шашок і підняття гирь. У загальнокомандному підсумку наша команда посіла почесне 4 місце.

Нагадування про це прозвучало у ході  урочистостей з нагоди вручення нагород переможцям та учасникам Спартакіади. Подія відбулась  в управлінні ПАТ “Вінницяобленерго” за участі керівництва Товариства - генерального директора Андрія Поліщука, директора з персоналу Віталія Хребтія, голови профспілкового комітету Олександра Вдовиченка та гостя з Києва, а саме заступника голови ЦК профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України Олександра Давиденка. Він висловив вінницьким енергетикам  свою вдячність за участь у спартакіаді та вручив грамоти і  нагороди. Серед них і подяки, зокрема, Андрію Поліщуку “за особистий внесок  у справу розвитку фізичної культури та спорту, організацію та участь у фінальних змаганнях   ХХ ювілейної  Всеукраїнської  міжгалузевої Спартакіади трудящих промислової сфери та транспорту”.

А ще Олександр Давиденко повідомив, що  “Укрелектропрофспілка” в червні наступного року має намір організувати  нову Спартакіаду в Коблево, куди планує запросити  400 учасників зі всієї України. Тому порадив вінничанам не розслаблятися та плідно до неї готуватися.

- Ви вже знаєте, як це бути переможцями. То ж, так тримати! Бажаю вам не розслаблятися и перейти на вищий рівень. Впевнений, що адміністрація підтримає вас в такому стремлінні, оскільки має розуміння та всіляко  сприяє розвитку фізичної культури та спорту у вашому Товаристві. Маю надію, що наступного року ми знову нагороджуватимемо найкращих, - резюмував Олександр Давиденко.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ