Головна / Новини / Нам - 20 років!

Медіа-центр

Нам - 20 років!

Шановні колеги!

   Прийміть найщиріші вітання з нагоди ювілейної річниці створення нашого Товариства!

   20 років тому,  а саме 9 серпня 1995 року, згідно Наказу №147 Міністерства енергетики та електрифікації України  на базі виробничого енергетичного об'єднання “Вінницяенерго” було засновано державну акціонерну енергопостачальну компанію “Віницяобленерго” із затвердженням відповідного статуту. Головою правління-директором ДАЕК “Вінницяобленерго” було призначено Павла Костянтиновича Пісклярова - легендарну людину, великого працелюба  та патріота вітчизняної  енергетики. Після нього естафету підхопили інші достойні керівники - Володимир  Костянтинович Волков, Олександр Олександрович Бірюков, Олег Станіславович Ковтун, Микола Григорович Ніцак, Юрій Петрович Касіч. Всі ці люди  в сумлінні з багатотисячним колективом Товариства  доклали максимум зусиль аби кожен житель Вінниччини був  вчасно та якісно забезпечений електроенергією.

   Власне, за  два десятиліття зросла ціла плеяда енергетиків - справжніх професіоналів своєї справи, які з року в рік та  цілодобово стоять на варті енергетичної безпеки області.

   Нині доводиться працювати в складних  умовах економічної та напруженої суспільно-політичної ситуації, яка склалась в державі і, пов'язаної з тим, жорсткої економії енергоресурсів. Однак для персоналу  ПАТ “Вінницяобленерго” ключовим завданням була, є і залишиться робота на дієвий, ефективний результат. Це, передусім, якісна та надійна реалізація електроенергії на задоволення потреб її споживачів, а їх у нас майже 780 тисяч. 

   Впевнений,  все, що залежить і  що під силу енергетикам Товариства, які є істинними патріотами своєї держави та краю,  вони виконають відповідально і з великим бажанням, аби до  кожної оселі,  кожного підприємства чи організації електроенергія дійшла  вчасно та  безперебійно!

   Тож, дорогі друзі, щиро зичу вам на цьому шляху наснаги  і міцного здоров'я, мирного майбутнього і нескінченого добра, родинного тепла і  усіляких гараздів.  Залишайтеся такими ж вірними своїй улюбленій справі, згуртованими і активними в роботі, чим, власне,  і довели, що тільки так  можна здолати всі труднощі, досягти  злагоди та нових трудових звершень в ім'я життя  та світла!

   Всього вам найкращого!

З  великою повагою і вдячністю

генеральний директор ПАТ “Вінницяобленерго”                   Андрій Поліщук

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ