Головна / Новини / Напередодні свята - в гості до ветеранів

Медіа-центр

Напередодні свята - в гості до ветеранів

«Великий день... Великдень Перемоги..
Все ж наче вчора. А літа минають...»
Ліна Костенко

Напередодні 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні представники ПАТ “Вінницяобленерго” на чолі з директором з персоналу Віталієм Хребтієм, головою профспілки Олександром Вдовиченком відвідали ветеранів, які свого часу працювали у Товаристві. Привітали їх з наближенням Великого свята квітами, вручили подарунки, грошову допомогу. Поздоровили ветеранів війни і в усіх структурних одиницях, районних електромережах області. Серед колишніх працівників обленерго, нині пенсіонерів, учасників бойових дій та учасників Другої світової війни області залишилось всього 59 ветеранів. З них 16 - учасники бойових дій і 43 - учасники війни.
Ветерани нас чекали. Олександр Егорович Гусєв зустрів нас при формі з повним «іконостасом» нагород. Недавно, на його 91-ий день народження, з’їхалася вся велика багатонаціональна родина: діти, онуки та правнуки. Лише молодший внук Володимир, який зараз служить і захищає нашу державу, привітав дідуся телефоном. Олександр Єгорович розповів нам, що влітку завжди на дачі «відпочиває», тільки після 90-ого дня народження на дерева – вже зась.
А Федір Іванович Трофімов  навіть спустився з 5-го поверху зустрічати і піднімався вже разом з нами. Від нього ми почули, що таку зарядку практикує частенько. На хвилинку, танкіст-фронтовик Трофімов вже давно має більше 90-та років. Напередодні, домовляючись про зустріч, спитали в його дочки як почувається ветеран. «Вже не так добре, як раніше - сказала дочка, - там, в своїй підсобці щось майструє».
Наші ветерани мають добру пам’ять, навіть, дати тих чи інших подій називають. Згадували вони свої воєнні дороги, повоєнні роки, навчання. Приємно спілкуватись с ветеранами, бо мають вони молоду душу і, навіть, зовні молодіють, коли розповідають про минуле. Такі вони справжні переможці.
Щирі вітання вам, дорогі наші, низький уклін та побажання здоров’я і довголіття! Зі святом Перемоги! І вічна пам’ять полеглим!

Пам’ятайте про тих, що безвісті пропали,
Пам’ятайте про тих, що не встали як впали.
Пам’ятайте про тих, що згоріли як зорі,-
Такі чисті і чесні, як повітря прозоре.
Пам’ятайте про тих, що за правду повстали,
Пам’ятайте про тих, що лягли на заставах.
Пам’ятайте про тих, що стрибали під танки...
Є в місцях невідомих невідомі останки.
Є в лісах, є у горах, і є під горою –
Менше в світі могил, ніж безсмертних героїв.
Пам’ятайте про них і у праці, і в пісні –
Хай відомими стануть всі герої безвісні.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ