Головна / Новини / Нарада працівників ІТ підрозділів Товариства

Медіа-центр

Нарада працівників ІТ підрозділів Товариства

7 червня 2016 року відбулася нарада підрозділів з ІТ ПАТ «Вінницяобленерго» за участі директора з ІТ Юрія Томашевського, заступника директора Юрія Павлівського, інженерів-програмістів СО. Тема наради - обговорення питань організації сервісних процесів обслуговування ІТ-інфраструктури підприємства. 

Обговорили  існуючі проблеми у роботі кожної сфери з метою оптимізації та підвищення ефективності діяльності підприємства.

Не обминули присутні  й решти нагальних проблем своєї повсякденної роботи. Зокрема, приділили  увагу питанням актуалізації карт ГІС, налаштуванню тестового серверу додатків, обслуговуванню телефонної мережі в СО, централізації сервісного обслуговування комп’ютерної техніки та іншим питанням.

За словами директора з ІТ Товариства Юрія Томашевського, такі наради дуже корисні як для керівників підрозділів інформаційних технологій так і для інженерів-програмістів СО, оскільки дають змогу обмінюватись досвідом та вирішувати нагальні питання, що стосуються розвитку та обслуговування ІТ-інфраструктури підприємства.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ