Головна / Новини / Нарада з питань покращення якості надання послуги зі стандартного приєднання.

Медіа-центр

Нарада з питань покращення якості надання послуги зі стандартного приєднання.
В управлінні Товариства проведено виробничу нараду з представниками обраних на конкурсній основі підрядних організацій, що задіяні у виконанні будівельно-монтажних робіт. Нараду провів директор сервісного центру АТ «Вінницяобленерго» Олег Казьмірук. З його слів, мета заходу – покращення якості та пришвидшення термінів надання послуги зі стандартного приєднання замовників до електричних мереж обленерго.
- Така зустріч – це виробнича необхідність. Ми змогли обговорити низку важливих для нас питань, що пов’язані з належною організацією робіт вказаного напрямку. Насамперед, спільно проаналізували та обмінялися думками щодо співпраці з персоналом Товариства для пришвидшення виконання будівельно-монтажних робіт і проблематики перешкоджання у їх виконанні зі сторони третіх осіб. Важливим для нас було і обговорення моментів, які пов’язані з епідеміологічною ситуацією і обмеженнями «червоної зони» і що суттєво впливає на терміни надання послуги з реалізації стандартних приєднань, - прокоментував подію Олег Казьмірук.
Також під час наради відбулась презентація нових типів обладнання та видів продукції, які запропоновані для використання у процесі будівельно-монтажних робіт.
Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ