Головна / Новини / Наші спортсмени повернулись із Коблево

Медіа-центр

Наші спортсмени повернулись із Коблево

Впродовж 4 днів, з 8 по 11 вересня, у місті Коблево Миколаївської області на базі відпочинку “Парадіз”  проходила ХХI Всеукраїнська міжгалузева Спартакіада трудящих промислової сфери та транспорту.  В ній взяли участь 11 команд. У складі збірної команди профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості були й  спортсмени ПАТ “Вінницяобленерго”, - повідомив голова профспілкового комітету Товариства Олександр Вдовиченко.

- Це 13 наших працівників. Як спортсмени, вони проявили себе доволі активно у складі  збірної команди профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості. Виступили успішно. Нехай цьогоріч і не вдалося  здобули першого місця у командному заліку серед галузевих профспілок, однак  маємо непогані результати у змаганнях з шашок, шахів, настільного тенісу та гирьового спорту. Загалом до програми Спартакіади входило 7 видів спорту, а саме армспорт, волейбол, гирьовий спорт, теніс настільний, футзал, шахи та шашки. У командному заліку фаворитами стали спортсмени ЦК профспілки трудящих металургійної  та гірничодобувної промисловості. Головним організатором нинішньої  ХХI Спартакіада трудящих промислової сфери та транспорту виступила  Центральна Рада фізкультурно-спортивного товариства «Україна» за сприяння всеукраїнських профспілок, центральних органів виконавчої влади у виробничій та соціально-побутовій сферах, підприємств, установ і організацій промислової сфери та транспорту за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Національного олімпійського комітету України та Федерації профспілок України, - розповів Олександр Вдовиченко.

Нагадаємо, торік, під час ювілейної ХХ Всеукраїнської міжгалузевої Спартакіади трудящих промислової сфери та транспорту, яка також проходила в Коблево, наші енергетики  у змаганнях з футзалу  вибороли 1 місце у металургів та гірників.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ