Головна / Новини / Наші юристи - завжди на варті закону та захисту прав

Медіа-центр

Наші юристи - завжди на варті закону та захисту прав

В ПАТ “Вінницяобленерго” сумлінно працюють та виконують свої посадові обов'язки 47 юристів. Це - працівники відділу правового забезпечення Товариства, юрисконсульти в усіх його структурних одиницях.  У день свого професійного свята вони  отримали численні вітання. Від імені колективу компанії їх, зокрема, привітала і директор  комерційний Ганна Пістружак.

- Шановні працівники Феміди!  З року в рік ви забезпечуєте юридичний супровід господарської діяльності нашого Товариства та усіх його структурних підрозділів. Виконуєте це професійно, грамотно та з великою відповідальністю. Дякуємо вам за  роботу!  А ще бажаємо міцного здоров'я, успіхів, професійної удачі! Нехай Фортуна завжди буде на вашому боці та допомагає вигравати справи у судах. Нехай і надалі множаться досягнення, зростає повага від колег та опонентів,  стверджується  принцип верховенста права, - сказала вона.

За гарні показники в роботі, професіоналізм і з нагоди свята  Ганна Пістружак вручила також Почесні грамоти ПАТ “Вінницяобленерго” директору з правової роботи Руслану Кравцю та його заступниці Тетяні Мацедонській. Крім того, повідомила ще й  про преміювання найкращих юристів Товариства.

Інформаційна довідка: День юриста в незалежній Україні відзначається  з 1998 року згідно Указу  Президента України “Про день юриста”.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Передати покази лічильника
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ