Головна / Новини / Наслідки негоди усуваються

Медіа-центр

Наслідки негоди усуваються

Вчорашня вечірня негода знову завдала клопоту, як споживачам електроенергії, так і енергетикам. Внаслідок сильного вітру, зливи та грози зазнали серйозних пошкоджень повітряні лінії електропередач у Замостянському районі міста Вінниця, а також у деяких районах області. Про це повідомив у своєму коментарі журналістам обласної телекомпанії «Вінтера» директор технічний ПАТ «Вінницяобленерго» Віктор Степанець.

- Маємо 14 пошкоджень різної складності по повітряним лініям 0,4-110 кВ. Відучора і донині там ведуться відновлювальні роботи, працюють 5 аварійних бригад та 8 машин спецтехніки. До кінця доби 18 червня маємо надію відновити електропостачання нашим споживачам. Були незначні пошкодження і по області, зокрема, в електромережах Могилів-Подільського та Чернівецького районів, які вже усунуто. Додам, що енергетикам не звикати до роботи в аварійному режимі. Із завданнями щодо усунення наслідків негоди та відновлення електропостачання, які по суті вже стали штатними, ремонтні бригади нашого Товариства справляються оперативно та ефективно, - розповів Віктор Степанець.

Інформаційний телевізійний сюжет за участю директора технічного Товариств Віктора Степанця можна буде переглянути у новинах каналу «Вінтера» сьогодні о 19 год.00 хв. та 20 год.40 х

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ