Головна / Новини / Настав час передачі показів електролічильників

Медіа-центр

Настав час передачі показів електролічильників

Шановні побутові споживачі електричної енергії!

Нагадуємо, що настав час передачі показів електролічильників. Як і раніше їх приймає розподільча компанія АТ «Вінницяобленерго».

Згідно постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг №1525 від 18.07.2019 р., період прийому даних показів лічильників відбувається тепер у два останні робочі дні до кінця розрахункового місяця  та три перші робочі  дні наступного календарного місяця. Наразі це необхідно зробити  з 30-ого вересня по 3 жовтня включно.

Можете обрати для себе найбільш зручний і прийнятний спосіб передачі показів  з тих, які пропонуємо: 1) зателефонувати за багатоканальними номерами Товариства: 0432-65-95-95 (працює цілодобово, без вихідних) та 0432-65-85-85 (працює останні два дні  розрахункового місяця і три робочі дні наступного місяця), дзвінки оплачуються згідно діючих тарифів міського чи міжміського зв’язку;
2) надіслати SMS,VIBER,TEIEGRAM - повідомлення за номерами 8-066-0-217-217; 8-068-0-217-217 та 8-073-021-72-17;
3) скористатись формою передачі на сайті нашого Товариства без реєстрації - http://counter.voe.com.ua/
4) зайти в «Персональний кабінет» споживача також на нашому сайті – svitlo.vn.ua.
Для оперативного обслуговування 1-им способом просимо заздалегідь підготувати 9-значний код особового рахунку та покази лічильника.
Про усі способи передачі детально йдеться на нашому сайті за посиланням - http://www.voe.com.ua/sposoby-peredachi-pokaznykiv-0
Чимало хто зі споживачів електроенергії звик передавати покази приладів обліку через операторів Кол-центру за номером 0-800-217-217.  Просимо використовувати даний номер лише для отримання консультацій та в екстрених випадках (повідомлення про аварійні ситуації, тощо).

Шановні споживачі! Будь ласка, не зволікайте з передачею показів! Вчасна передача показів електролічильника - це гарантія точності формування рахунків.
Дякуємо, що ви з нами!

 

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ