Головна / Новини / Навчання працівників з питань мотивації та оплати праці

Медіа-центр

Навчання працівників з питань мотивації та оплати праці

28 липня 2015 року було проведено інформаційно-консультаційне заняття з працівниками, які опікуються мотивацією та оплатою праці в структурних одиницях. Мета навчання - організація на належному рівні питань мотивації та оплати праці в структурних одиницях Товариства та забезпечення виконання вимог чинного законодавства.

В семінарі взяли участь економісти структурних одиниць. Відкрив семінар директор з персоналу Віталій Хребтій. Начальник відділу мотивації та оплати праці Сергій Побігай та заступник начальника відділу мотивації та оплати праці Оксана Сидорович в своїх виступах висвітили основні питаня занять. А саме, обговорення змін і доповнень до постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2001р. №1266 «Про обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням» в зв’язку з викладенням її в новій редакції від 26 червня 2015 року; організацію та ведення підсумованого обліку робочого часу чергового персоналу в Товаристві; питання з нормування праці.

На завершення були підведені підсумки інформаційно-консультаційного заняття, надані відповіді на запитання його учасників та визначено напрямки роботи в подальшому.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Передати покази лічильника
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ