Головна / Новини / Навчання, що на користь справі

Медіа-центр

Навчання, що на користь справі

Нещодавно працівники служби релейного захисту і автоматики (РЗА) нашого Товариства повернулися з Києва. Там взяли участь у  семінарі-практикумі з питань освоєння нових методик і технологій. Про це повідомив  заступник начальника служба РЗА Дмитро Печерога. 

- На даний час на підстанціях  ПАТ «Вінницяобленерго» широко впроваджується застосування новітніх захистів на мікропроцесорній базі. Оскільки розвиток пристроїв захисту не стоїть на місці, тому й працівникам служби релейного захисту і автоматики Товариства потрібно йти, так би мовити, у ногу з часом та постійно ознайомлюватися з новими технологіями. Тож завдяки підтримці директора технічного ПАТ «Вінницяобленерго» Віктора Степанця  і директора технічного компанії «РЗА Системз» Володимира Волянського,  було організовано проведення даного семінару. Участь у ньому взяли наші працівники Сергій Стеценко, Олександр Закерничний, Юлія Сашко і Євген Борачук. Вони під час семінару пройшли спеціалізоване навчання на базі компанії «РЗА Системз». Головною темою  навчань було освоєння методик вибору уставок та технологічного обслуговування  таких пристроїв,  як РС-83 (різних модифікацій), а також новітнього пристрою РС- 830 із захисту мереж 110 кВ. Після проведення атестацій та здачі екзаменів  колеги отримали сертифікати з питань функціонування та застосування сучасних мікропроцесорних пристроїв РС-83 та РС-830, - поділився інформацією Дмитро Печерога.

Також заступник начальника служба РЗА додав, що навчання з працівниками нашого Товариства  проводили провідні спеціалісти компанії «РЗА Системз», а саме Анатолій Жереб і Віталій Орел. Під час лекцій та семінарів вони детально розповіли про  методику вибору уставок, про основи застосування захистів, що використовуються в пристроях «РЗА Системз»,  акцентували увагу  на практичних моментах у роботі  з обслуговування новітнього обладнання. 

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ