Головна / Новини / Найкраще свято – мамине свято

Медіа-центр

Найкраще свято – мамине свято

«Найкраще свято – мамине свято», - під таким заголовком триває оголошений профспілковим комітетом ПАТ «Вінницяобленерго»  конкурс дитячого малюнку.  Участь у ньому взяли  100 дітей. Всі вони доньки і сини  працівників нашого Товариства. Найменшому конкурсанту 4  рочки, а загалом вік учасників - до 14 років. Нині  всі роботи  виставлено у холі управління ПАТ «Вінницяобленерго» , що викликало неабиякий інтерес як у працівників, так і у відвідувачів.  Всі  із задоволенням розглядають  різнобарв'я дитячої фантазії.  Зазначають, що кожна робота – то окремий світ, змальований безпосередньою уявою малечі.

Незабаром  конкурсне журі на чолі з головою профспілкового комітету Олександром Вдовиченком  визначить найкращих і  після 15  березня  оголосить результати конкурсу.

- До цьогорічного конкурсі дитячого малюнку  подано більше робіт, ніж торік. Можливо тому, що тема  доволі мила, адже присвячена найдорожчій у світі людині – мамі. Всі учасники конкурсу – діти наших працівників. Найкращі роботи отримають не лише переможні місця, а й призи,-  повідомив  Олександр Вдовиченко.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ