Головна / Новини / Найкраще свято – мамине свято

Медіа-центр

Найкраще свято – мамине свято

«Найкраще свято – мамине свято», - під таким заголовком триває оголошений профспілковим комітетом ПАТ «Вінницяобленерго»  конкурс дитячого малюнку.  Участь у ньому взяли  100 дітей. Всі вони доньки і сини  працівників нашого Товариства. Найменшому конкурсанту 4  рочки, а загалом вік учасників - до 14 років. Нині  всі роботи  виставлено у холі управління ПАТ «Вінницяобленерго» , що викликало неабиякий інтерес як у працівників, так і у відвідувачів.  Всі  із задоволенням розглядають  різнобарв'я дитячої фантазії.  Зазначають, що кожна робота – то окремий світ, змальований безпосередньою уявою малечі.

Незабаром  конкурсне журі на чолі з головою профспілкового комітету Олександром Вдовиченком  визначить найкращих і  після 15  березня  оголосить результати конкурсу.

- До цьогорічного конкурсі дитячого малюнку  подано більше робіт, ніж торік. Можливо тому, що тема  доволі мила, адже присвячена найдорожчій у світі людині – мамі. Всі учасники конкурсу – діти наших працівників. Найкращі роботи отримають не лише переможні місця, а й призи,-  повідомив  Олександр Вдовиченко.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ