Головна / Новини / Найсумлінніші споживачі отримали винагороди від обленерго

Медіа-центр

Найсумлінніші споживачі отримали винагороди від обленерго
Днями заступник директора комерційного Вадим Яненко та начальник відділу формування корисного відпуску Володимир Котик відвідали Іллінецький та Калинівський райони аби вручити призи учасникам конкурсу «Найсумлінніший споживач-2020». Сучасні смартфони отримали житель Оратова Олександр Кириленко та житель с. Павлівка Калинівського району Антон Наборський. За результатами останнього розіграшу призів, який відбувся шляхом рандомного вибору, саме ці побутові споживачі стали володарями гаджетів. Вручення призів відбулося на території місцевих районних електромереж за участі їх керівників.
Нагадаємо, конкурс АТ «Вінницяобленерго» «Найсумлінніший споживач-2020» вже позаду. Він тривав впродовж трьох місяців (з 29 червня до 25 вересня 2020р.) з розіграшами призів та врученнями винагород.
Майже сто тисяч побутових споживачів взяли в ньому участь. Зокрема передавали покази лічильника у чітко визначені дні, а саме за два календарних дня до кінця розрахункового місяця і до кінця третього календарного дня наступного розрахункового місяця. Важливо, що цю функцію, згідно головної умови конкурсу, вони виконували за допомогою телефонних сервісів VIBER і TELEGRAM. Під час конкурсу розіграно 6 смартфонів, 30 поповнень мобільного рахунку та суперприз-планшет.
Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ