Головна / Новини / Не боргуйте за спожиту електроенергію, розраховуйтесь за послуги вчасно!

Медіа-центр

Не боргуйте за спожиту електроенергію, розраховуйтесь за послуги вчасно!

5 жовтня, після численних попереджень про сплату багатомільйонного боргу, а саме майже 65 млн. грн, енергетики знеструмили від електропостачання комунальне підприємство «Вінницяводоканал».

- Звісно, це неприємно для нас, і незручно для споживачів, яким ми були змушені припинити електропостачання. Борг даного підприємства перед вінницькими міськими мережами становить 64, 5 млн. грн. Не раз попереджали керівництво «Вінницяводоканалу» про відключення від електропостачання . Цього разу також заздалегідь, за десять днів, попередили. Поставили до відома і обласну та міську влади. Врешті решт, настав час зрозуміти, що за використану електроенергію необхідно платити, - прокоментував ситуацію прес-групі ПАТ «Вінницяобленерго» директор СО «Вінницькі міські ЕМ» Віталій Ковальчук. 
Того ж дня радіо «Місто над Бугом» виклало свій погляд на згадану подію. Зокрема прозвучало повідомлення про відключення неплатника, а також коментар Віталія Ковальчука. Прочитати та прослухати це можна за наступним посиланням - http://radio-mb.net.ua/…/3680-u-vnnic-rayon-starogo-msta-de…

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Передати покази лічильника
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ