Головна / Новини / Не боргуйте за спожиту електроенергію, розраховуйтесь за послуги вчасно!

Медіа-центр

Не боргуйте за спожиту електроенергію, розраховуйтесь за послуги вчасно!

5 жовтня, після численних попереджень про сплату багатомільйонного боргу, а саме майже 65 млн. грн, енергетики знеструмили від електропостачання комунальне підприємство «Вінницяводоканал».

- Звісно, це неприємно для нас, і незручно для споживачів, яким ми були змушені припинити електропостачання. Борг даного підприємства перед вінницькими міськими мережами становить 64, 5 млн. грн. Не раз попереджали керівництво «Вінницяводоканалу» про відключення від електропостачання . Цього разу також заздалегідь, за десять днів, попередили. Поставили до відома і обласну та міську влади. Врешті решт, настав час зрозуміти, що за використану електроенергію необхідно платити, - прокоментував ситуацію прес-групі ПАТ «Вінницяобленерго» директор СО «Вінницькі міські ЕМ» Віталій Ковальчук. 
Того ж дня радіо «Місто над Бугом» виклало свій погляд на згадану подію. Зокрема прозвучало повідомлення про відключення неплатника, а також коментар Віталія Ковальчука. Прочитати та прослухати це можна за наступним посиланням - http://radio-mb.net.ua/…/3680-u-vnnic-rayon-starogo-msta-de…

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Список електропостачальників
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації