Головна / Новини / Ні на мить не забувати про тих, хто охороняє наш спокій.

Медіа-центр

Ні на мить не забувати про тих, хто охороняє наш спокій.

Днями працівники Барських електромереж, а саме директор структурної одиниці Вячеслав Мельник, електромонтер Володимир Маліцький та інженер з технічного аудиту Богдан Мельник повернулися зі сходу України. Вкотре побували в Троїцькому, Луганської області, та навколо ближніх зі Світлодарською дугою місць. Там досі дислокуються наші українські воїни-захисники.

- Привезли їм продукти харчування, необхідні речі, подарунки-обереги, листи від рідних з дому. Це стало для хлопців, більшість з яких там - вінничани і, зокрема, барчани, - найкращим новорічним вітанням, - коротко розповів про мету поїздки керівник барських енергетиків Вячеслав Мельник.

Він займається волонтерством з 2015 року. У Володимира Маліцького період такої, вільної від основної роботи діяльності, розпочався роком раніше, майже з перших днів АТО (ООС). Як громадянин своєї держави і батько на той час п’ятьох, а нині вже шістьох дітей, саме тоді чітко вирішив для себе, що не буде стороннім спостерігачем, коли в країні неоголошена війна і гинуть люди. Тож став активно допомагати воїнам і закликати до того інших. Нині Володимир - член правління Всеукраїнського об'єднання учасників бойових дій та Волонтерів АТО. Щодо останньої поїздки до Троїцького та районів Світлодарської дуги, то вона для нього вже не з першого десятка.

- Впродовж 2014-го та включно до 2015 року їздив в цей район мало не через тиждень. Двічі на місяць – так це точно. Тоді тільки нас, волонтерів, хлопці і бачили. Пригадую, приїжджаємо, а у них ані води, ані хліба, вже не кажу про умови. Тільки уявіть: літо, степ, сонце смалить, спека неймовірна, пташки навіть не літають, тваринка ніяка не пробіжить, і наші воїни в окопах під відкритим небом, та ще й відбивають атаку за атакою. Саме в цьому районі впродовж 2014-2015-ого років були активні бойові дії з танковими атаками, чимало наших хлопців тут полягло... Бачив це на власні очі, з нашими воїнами виходив пізніше під обстрілами з Дебальцевого… То як було не їздити, як не допомагати! Тільки через рік ситуація з постачанням від держави покращилась, - пригадав Володимир

При цьому додав, що спільно з однодумцями не припинить їздити до захисників України нa лiнiю фрoнту допоки не настане мир. І наголосив, що хлопці потребують нашої з вами підтримки і просять не забувати про них.

За проханням воїнів волонтери привезли додому прапор з їхніми автографами і побажаннями педагогам та вихованцям Сеферівської ЗОШ-саду І-ІІст. Це своєрідна відповідь - подяка за подарунки – обереги, які дітки власноруч виготовили для наших захисників.

Фотосвітлини, з якими поділився Володимир Маліцькій, доповнюють розповідь наших барських колег.
А ще є відео телеканалу UА Вінниця про наших енергетиків - волонтерів. Перегляд за посиланням: https://www.facebook.com/watch/?v=782981975506614

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Передати покази лічильника
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ