Головна / Новини / Ніхто не забутий

Медіа-центр

Ніхто не забутий

В переддні  70-річчя  Великої Перемоги людства над нацизмом у Другій світовій війні керівники ПАТ “Вінницяобленерго”, а саме генеральний директор Андрій Поліщук та директор з персоналу Віталій Хребтій  відвідали  ветеранів  аби привітати їх з наближаючим святом. Зокрема, побували в домівках вінничан — учасників бойових дій тієї кривавої війни  Олександра Єгоровича Гусєва, Олексія Андрійовича Алєксенцева, Федора Івановича Трофімова. У роки воєнного лихоліття вони мужньо захищали та звільняли  свою Вітчизну від фашистської навали, а в мирний час — доклали чимало зусиль, старання  і праці  на благо розвитку енергетичної Вінниччини. Нині — на заслуженному відпочинку.

Під час спілкування з Андрієм Поліщуком та Віталієм Хребтієм кожен з цих шанованих людей пригадав свою бойову молодість, рідних, друзів, більшість з яких або не повернулися з фронтів Другої світової, або вже відійшли у вічність. Згадали і про своє трудове життя в управлінні.

Натомість, вітаючи ветеранів з Великим  днем  керівники  вручили їм грошову допомогу та  подарували  квіти, які завжди були, є і залишаться провісниками Весни Перемоги. 

Принагідно ветерани обговорили з гістьми свої проблемні питання, а також заручилися підтримкою та сприянням у їх вирішенні.

Загалом серед колишніх працівників ПАТ “Вінницяобленерго”  - учасників бойових дій та учасників Другої світової війни залишилося всього 8  ветеранів. Шестеро нині проживають  в обласному центрі, двоє — в інших містах України

- Всі без виключення  до 9 травня отримають наші  вітання та цінні подарунки.  Низький їм уклін та  побажання здоров'я і довголіття! - наголосив генеральний директор Товариства Андрій Поліщук.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ