Головна / Новини / Нова техніка як стимул до праці

Медіа-центр

Нова техніка як стимул до праці

Генеральний директор ПАТ “Вінницяобленерго” Андрій Поліщук, а також директор з питань забезпечення бізнесу Товариства Сергій Даниленко відвідали сьогодні колектив Вінницьких міських електромереж. Приїхали до них, так би мовити, не з пустими руками, а з подарунком – двома новими автомобілями. Як сказав під час зустрічі з керівництвом та працівниками ВМЕМ Андрій Поліщук, то є винагородою за працю.

- Ваш колектив був і залишається правофланговим у структурі нашого Товариства. За результатами фінансово-господарської діяльності ви є найкращими. Ви вже отримали два нових позашляховика, що нині активно використовуються у роботі вашої аварійної служби. Я так розумію, що то стало своєрідним стимулом до праці. Аби злагоджений колектив і надалі демонстрував гарні виробничі показники, вирішили забезпечити вас ще двома одиницями мобільної автотехніки, - сказав Андрій Поліщук та вручив ключі від нових машин директору Вінницьких ЕМ Віталію Ковальчуку.

Директор Вінницьких міських електромереж подякував за такий щедрий подарунок і наголосив, що енергетики обласного центру завжди справляються з поставленими завданнями, якої б складності вони не були, а нова техніка – тільки на поміч загальній справі.

Також під час спілкування з колективом Вінницьких МЕМ Андрій Поліщук представив свого новопризначеного радника, депутата Вінницької обласної ради Андрія Ковальова.

Наприкінці зустрічі всі разом вийшли на ганок підприємства і зробили спільне фото на згадку.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ