Головна / Новини / Нові кадрові рішення

Медіа-центр

Нові кадрові рішення

Сьогодні генеральний директор АТ «Вінницяобленерго» Андрій Поліщук зустрівся з трудовим колективом Вінницьких міських електромереж та представив нового директора цієї структурної одиниці. Ним став Олександр Плотиця, який донедавна та впродовж останніх 8-ми років очолював СО «Хмільницькі ЕМ».

Під час представлення, Андрій Поліщук наголосив перед присутніми, що Олександр Плотиця – досвідчений енергетик, професіонал, який усе своє свідоме життя, а саме з 2002 року, працює у сфері енергетики, добре знає свою справу, переймається проблемами електромереж області, вміє приймати грамотні рішення.

- Олександр Вікторович це не раз доводив під час свого керування Хмільницькими ЕМ. Підприємство, яке він очолював донедавна, міцно тримало планку одного із найпередовіших у Товаристві за виробничими показниками. Тому у мене є велике сподівання, що і на посаді директора Вінницьких міських ЕМ у нього все вдасться. Думаю, колектив підтримає таке рішення і разом з новим керівником активно включиться у роботу, адже попереду дуже багато важливих завдань, які треба вирішувати. Так що в добрий час і удачі, - сказав Андрій Поліщук, звертаючись до колективу Вінницьких міських ЕМ і вітаючи Олександра Плотицю на новому робочому місці.

Цього ж дня у Бершаді директор технічний Товариства Віктор Степанець представив перед колективом місцевої структурної одиниці нового керівника Бершадських ЕМ Бориса Д’якова, а у Крижополі директор з персоналу Віталій Хребтій представив перед колективом Крижопільських ЕМ нового директора цієї структурної одиниці Олександра Дерена. Додамо, що Борис Д’яков донедавна працював заступником директора з розподілу електроенергії Шаргородських ЕМ, а Олександр Дерен – заступником начальника з розподілу електроенергії Ямпільської дільниці Могилів-Подільських ЕМ.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ