Головна / Новини / Новий посібник, як допомога в роботі

Медіа-центр

Новий посібник, як допомога в роботі

«Посібник відповідального за енергетичне господарство, пожежну безпеку та охорону праці» - така повна назва видання, яке нещодавно вийшло з друку. За словами автора посібника Віктора Пірняка, готувалася книжка з єдиною метою – підтримати державні (комунальні) підприємства, а також бізнесові структури в перехідний період по впровадженню остаточної контрольно-наглядової моделі держави за зразком найкращих практик країн ЄС. А саме - допомогти їм чітко розібратися в нормах і правилах діючих законодавчих документів.

- Працював над цим виданням не один рік. Переймався, насамперед, тим, наскільки буває складно суб’єктам господарювання розібратися у діючих нормативно - технічних питаннях, при цьому ще й чітко дотримуватися вимог чинних законодавчих актів, не порушити їх і не потрапити у немилість великої кількості контролюючих органів. Тож радий буду, якщо мої рекомендації, викладені у цій праці, комусь реально допоможуть в роботі. Ось прийшов подарувати книгу і вашим енергетикам, - розповів Віктор Пірняк під час зустрічі з генеральним директором ПАТ «Вінницяобленерго» Андрієм Поліщуком в управлінні Товариства.

Очільник енергетиків області щиро подякував автору за таку увагу.

- Кажуть здавна, що книга - це найкращий подарунок. Так і є. Даний посібник особливо, оскільки, як на мене, з’явився досить своєчасно. Можна сказати, це дуже необхідна методична абетка для наших спеціалістів. Дуже дякую, Вікторе Михайловичу, що згадали про енергетиків і за подарунок також. Маю намір придбати цей посібник для всіх 28-ми районних структурних одиниць нашого Товариства. Нехай вивчають. Знання ніколи не бувають зайвими, особливо, коли вони сприяють покращенню виробничого процесу. Приємно, що ви повсякчас переймаєтеся галузевими проблемами: і коли керували довгий час інспекцією Держенергонагляду у Вінницькій області, і нині. Дякую Вам, - сказав під час розмови з Віктором Пірняком Андрій Поліщук.

Додамо, «Посібник відповідального за енергетичне господарство, пожежну безпеку та охорону праці» - це не єдина друкована авторська праця Віктора Пірняка, що стосується роботи енергетичного господарства. У даному ж методичному посібнику наведено приклади характерних порушень, посилання на діючі нормативно – технічних акти, а також приклади оформлення документації, які знадобляться особам, відповідальним за електро-теплоенергетичне господарство, пожежну безпеку і охорону праці.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ