Головна / Новини / Обговорення проекту інвестиційної програми 2018 року

Медіа-центр

Обговорення проекту інвестиційної програми 2018 року

ПАТ «Вінницяобленерго» 19.07.2017 року починає процедуру відкритого обговорення проекту інвестиційної програми на 2018 рік.

Детальніше...
У відповідності до частини другої статті 6 Закону «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення», а також з метою забезпечення прозорості та публічності процесу формування інвестиційних програм ліцензіатів з передачі та постачання електричної енергії, ПАТ «Вінницяобленерго» починає процедуру відкритого обговорення проекту Інвестиційної програми на 2018 рік, яка відбудеться в період з 19.07.2017 року по 17.08.2017 року.
Для можливості ознайомлення з проектом Інвестиційної програми на 2018 рік його розміщено на офіційному сайті Товариства 19.07.2017 р. Обґрунтовані пропозиції необхідно надавати шляхом оформлення письмового звернення за адресою: Україна, 21050, м. Вінниця, вул. Магістратська, 2, у термін з 19.07.2017 р. по 17.08.2017 р. включно.
Анонімні зауваження та пропозиції, а також пропозиції і зауваження, що були надані після визначеного у інформаційному повідомленні терміну, не реєструються та не розглядаються.
ПАТ «Вінницяобленерго» звертає увагу на те, що остаточна вартість заходів буде визначена після затвердження інвестиційної програми Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг та проведення процедур закупівель в електронній системі Prozzoro, відповідно до чинного законодавства України.
Інформацію щодо проведення відкритого обговорення проекту інвестиційної програми ПАТ «Вінницяобленерго» на 2018 рік, а також перелік заходів, які увійшли до проекту, опубліковано в газеті «Вінниччина» №55 від 19.07.2017 року.

 

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ