Головна / Новини / Обговорення проекту інвестиційної програми 2018 року

Медіа-центр

Обговорення проекту інвестиційної програми 2018 року

ПАТ «Вінницяобленерго» 19.07.2017 року починає процедуру відкритого обговорення проекту інвестиційної програми на 2018 рік.

Детальніше...
У відповідності до частини другої статті 6 Закону «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення», а також з метою забезпечення прозорості та публічності процесу формування інвестиційних програм ліцензіатів з передачі та постачання електричної енергії, ПАТ «Вінницяобленерго» починає процедуру відкритого обговорення проекту Інвестиційної програми на 2018 рік, яка відбудеться в період з 19.07.2017 року по 17.08.2017 року.
Для можливості ознайомлення з проектом Інвестиційної програми на 2018 рік його розміщено на офіційному сайті Товариства 19.07.2017 р. Обґрунтовані пропозиції необхідно надавати шляхом оформлення письмового звернення за адресою: Україна, 21050, м. Вінниця, вул. Магістратська, 2, у термін з 19.07.2017 р. по 17.08.2017 р. включно.
Анонімні зауваження та пропозиції, а також пропозиції і зауваження, що були надані після визначеного у інформаційному повідомленні терміну, не реєструються та не розглядаються.
ПАТ «Вінницяобленерго» звертає увагу на те, що остаточна вартість заходів буде визначена після затвердження інвестиційної програми Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг та проведення процедур закупівель в електронній системі Prozzoro, відповідно до чинного законодавства України.
Інформацію щодо проведення відкритого обговорення проекту інвестиційної програми ПАТ «Вінницяобленерго» на 2018 рік, а також перелік заходів, які увійшли до проекту, опубліковано в газеті «Вінниччина» №55 від 19.07.2017 року.

 

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ