Головна / Новини / Обговорення проекту тарифів на розподіл (передачу) та постачання електричної енергії на 2017 рік

Медіа-центр

Обговорення проекту тарифів на розподіл (передачу) та постачання електричної енергії на 2017 рік

ПАТ «Вінницяобленерго» у відповідності до частини другої статті 6 Закону «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення», а також з метою забезпечення прозорості та публічності процесу формування тарифів на розподіл (передачу) і постачання електричної енергії ПАТ «Вінницяобленерго» починає процедуру відкритого обговорення проекту тарифів на розподіл (передачу) електричної енергії на 2017 рік. Процедура обговорення відбудеться в період з 28.09.2017 року по 12.10.2017 року.

Зміна тарифів на розподіл (передачу) електричної енергії відбувається з метою забезпечення фінансування реалізації проектів «Будівництво двоколової ЛЕП-110 кВ та КЛ-110 кВ «Вінницька 750-Східна», «Реконструкція ПС-110/10 кВ «Східна» та «Будівництво ПС-110/20 кВ «Тяжилівська».

Обґрунтовані пропозиції необхідно надавати шляхом оформлення письмового звернення за адресою: Україна, 21050, м. Вінниця, вул. Магістратська, 2, у термін з 28.09.2017 р. по 12.10.2017 р. включно.

Анонімні зауваження та пропозиції, а також пропозиції і зауваження, що були надані після визначеного у інформаційному повідомленні терміну, не реєструються та не розглядаються.

Засідання  комісії  по  опрацюванню  пропозицій  та  зауважень,  які  надійшли  у  період проведення відкритого обговорення, заплановано на 13 жовтня 2017 року. Результати засідання будуть оформлені протоколом та оприлюднені на  офіційному  сайті  ПАТ «Вінницяобленерго».

Товариство також звертає увагу на те, що остаточний рівень тарифів на розподіл (передачу) електричної енергії буде визначено після затвердження Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних відповідно до чинного законодавства України.

Згідно прогнозованого проекту розрахунків тарифів на розподіл (передачу) електричної енергії пропонуються наступні тарифи:

 

Найменування

Одиниці виміру

В діючому тарифі

Пропозиція Товариства

1

Тариф на передачу електричної енергії для споживачів 1 класу напруги

грн./МВт.год

56,58

150,92

2

Тариф на передачу електричної енергії  для споживачів 2 класу напруги

грн./МВт.год

300,02

800,30

3

Роздрібний тариф на електричну енергію для споживачів 1 класу напруги

грн./МВт.год

1504,77

1599,11

4

Роздрібний тариф на електричну енергію для споживачів 2 класу напруги

грн./МВт.год

1975,71

2475,99

 

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ