Головна / Новини / Обстежено схеми живлення виборчих дільниць з метою їх надійного енергопостачання

Медіа-центр

Обстежено схеми живлення виборчих дільниць з метою їх надійного енергопостачання

Незабаром українці, в тому числі й вінничани, візьмуть участь у позачергових парламентських виборах. На 8-ми територіально-виборчих округах Вінниччини працюватиме 1650 виборчих дільниць. Окрім комісій органів місцевого самоврядування, пожежно-рятувальних служб, їх стовідсоткову готовність до виборчого процесу вже перевірили й енергетики з метою забезпечення надійним та безперебійним енергопостачанням. Зокрема, за словами начальника центрально-диспетчерської служби АТ «Вінницяобленерго» Василя Поліщука, обстежено схеми живлення усіх виборчих дільниць, а також окружних виборчих комісій на предмет надійності їх зовнішнього електропостачання і не лише це.

- Якщо і були виявлені якісь серйозні недоліки в електромережах, то вони вже оперативно усунуті. До того ж, згідно наказу генерального директора Товариства Андрія Поліщука, на період проведення виборчого процесу, а це - переддень виборів 20 липня, безпосередньо день виборів - 21 липня та день оформлення результатів - 22 липня, призначено відповідальних осіб із числа керівного складу, які будуть чітко відстежувати й корегувати питання безперебійного енергопостачання дільниць в усіх районах області та у м. Вінниця. Також, згідно наказу, призначено й укомплектовано відповідні чергові ремонтно-експлуатаційні та оперативно-виїзні бригади з числа оперативного та оперативно-виробничого персоналу Товариства. Їх головне завдання – швидке реагування на випадок можливого знеструмлення виборчої дільниці, оперативне усунення аварійної ситуації, в разі її виникнення, а також забезпечення додатковими автономними джерелами енергоживлення, а саме власними пересувними електростанціями для можливості заживлення від них окремих виборчих дільниць на період ліквідації технологічних порушень в мережах, якщо таке станеться. Та, сподіваємося, все пройде добре. Принаймні ми, енергетики завжди напоготові, - розповів Василь Поліщук, який згідно наказу АТ «Вінницяобленерго» є одним із відповідальних осіб із числа керівного складу і безпосередньо чергуватиме під час проведення парламентських виборів на Вінниччині.

Нагадаємо, позачергові вибори кандидатів у народні депутати Верховної Ради України відбудуться вже цієї неділі, 21липня.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ