Головна / Новини / Охоронні зони електромереж не для складування!

Медіа-центр

Охоронні зони електромереж не для складування!
Під час розслідування трагічного випадку, який спричинив знеструмлення низки підстанцій Вінниці, про що розповідалося у попередньому дописі, енергетики знайшли купу, в переносному та прямому значенні цього слова, потенційних загроз. Вони в подальшому можуть спричинити ще не одну подібну аварію з невідомо якими наслідками.
Так, за словами технічного директора АТ «Вінницяобленерго» Віктора Степанеця, під час огляду місця аварії виявлено значне складування щебеню.
- Його «гори» знаходяться уздовж та впоперек охоронної зони повітряних ліній електропередач. Тому генеральним директором АТ «Вінницяобленерго» Андрієм Поліщуком було прийнято рішення дану лінію ПЛ -10 кВ, що в районі місця аварії, під щебенем, тимчасово знеструмити з метою попередження аналогічних небезпечних ситуацій, - повідомив Віктор Степанець.
Шановні вінничани, пам’ятайте, в охоронних зонах електромереж ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ виконувати будь-які дії, що можуть порушити нормальну роботу електромереж, спричинити їх пошкодження або нещасні випадки.
Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ