Головна / Новини / Оновлені об'єкти енергетики служитимуть довго

Медіа-центр

Оновлені об'єкти енергетики служитимуть довго

Життя б зупинилося, коли у ньому нічого не оновлювати. В усіх його сферах час від часу відбувається цей процес, у тому числі й енергетичній. 

Реконструкція повітряних ліній із заміною опор, реконструкція кабельних ліній, трансформаторних підстанцій, генеральні та поточні ремонти інших енергооб'єктів,  підпорядкованих ПАТ “Вінницяобленерго” -  все це було, є і залишиться актуальним. Так стверджують керівники Товариства на чолі з генеральним директором Андрієм Поліщуком. Рейд  прес-групи до лівобережної частини  Вінниці у тому переконав. Разом із очільником СО “Вінницькі ЕМ”  Віталієм Ковальчуком і старшим майстром повітряних ліній даного підприємства Михайлом Ковалем оглянули один із об'єктів, що перебуває у стадії реконструкції. 

- Ми з вами на  вулиці Кооперативній. Тут повним ходом триває реконструкція. Міняється повністю лінія - 0,4-10 кВ.  Подібні роботи нині відбуваються і на прилеглих у вулицях - Кузнєцова, Тропініна, Бучми, 2- му провулку Топольського. 5 вулиць із загальною протяжністю повітряних ліній у 4, 5 км. Старі лінії демонтуються, на їх місце зводяться нові - ізольовані, більш безпечні, замість дерев'яних встановлюються і нові залізобетонні опори. Роботи на цьому об'єкті маємо завершити в строк, ближче до жовтня, як і планувалося. Також тут ще встановимо розгрузочну підстанцію, адже мали чимало нарікань від споживачів щодо заниженої  напруги струму в електромережі. Як бачите, зараз працює бригада  підрядчиків на чолі з виконробом Юрієм Олексійчуком.  Хлопці відповідально поставилися до роботи, тож маємо позитивний результат. Щодо інших районів Вінниці, то  на черзі реконструкція повітряних ліній на Кореї, нині проект на стадії затвердження. В найближчій перспективі - заміна і низки кабельних ліній. Згідно Інвестиційної програми  мінятимемо саме ті ліні, які найбільш пошкоджені. Звичайно, для міста Вінниці, цьогорічний обсяг заміни повітряних ліній у 4,5 км - це дуже мало.   Раніше він дорівнював 10-ти, а то і більше - 15 км. Дуже сподіваємося, що Інвестиційна програма на 2017 рік дозволить нам, енергетикам  Вінниці, реалізувати всі задуми,  - детально розповів  Віталій Ковальчук.

Поточні роботи з реконструкції мереж ПАТ “Вінницяобленерго” як у Вінниці, так і в районах області  проводяться відповідно до Інвестпрограми - 2016 Товариства.  Вона була затверджена і контролюється Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Згідно неї у загальній кількості до кінця року буде замінено 13, 7 км ліній електропередач, реконструйовано 8 трансформаторних підстанцій 35-110 кВ. Про це згодом повідомив директор з капітального будівництва та інвестицій Товариства Григорій Железнов. За його словами, вже сформовано Інвестпрограму - 2017, яка нині на погодженні у Мінпаливенерго та Держенергонагляді.

- У ній конкретно закладено кошти на оновлення об'єктів енергетики Вінниччини, а саме: у м.Вінниця на реконструкцію 4,2 км  кабельних ліній 10кВ та у районах області на реконструкцію 54,18 км повітряних ліній 0,4 кВ. Також, згідно програми, плануємо до  заміни 8 підстанцій 110 кВ і 15  підстанцій 35 кВ. У залежності від надходження коштів кількість енергооб'єктів, які потребують нагального ремонту чи заміни може змінюватися, - доповнив Григорій Железнов.

Поки енергетики займаються реконструкцією і будують плани на майбутнє, вінничани з вулиці Кооперативної вже дали свою оцінку їхній діяльності.

- Тепер на нашій вулиці все нове: і опори, і електропровід,  бо раніше, особливо взимку, частенько зникало світло,  проводка ж  була стара, через те замикала. Боялися, що станеться пожежа. Тепер все добре. Я задоволений.  Щоправда, довелося відчути деякі незручності у побуті  під час реконструкції. За графіком, а то і без нього вимикалася електроенергія. Але нічого, то ж заради корисного діла  все робилося, - подякував енергетикам за  працю  у ході  розмови з ними місцевий житель Анатолій Карпенко.

Якщо результат радує тих, хто на це очікував, значить,  енергетики працюють недаремно і оновлені об'єкти служитимуть довго.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ