Головна / Новини / Оновлено Дошку Пошани АТ «Вінницяобленерго»

Медіа-центр

Оновлено Дошку Пошани АТ «Вінницяобленерго»

За кілька днів до Дня енергетика оновлено Дошку Пошани АТ «Вінницяобленерго». На ній можна побачити фотосвітлини 36-ти найкращих працівників Товариства. Така відзнака - за високі виробничі показники, сумлінний підхід до виконання посадових обов’язків, активну участь у громадському житті колективу та згідно наказу генерального директора Товариства Андрія Поліщука.
Називаємо кожного поіменно. По управлінню Товариства: Богданова Тетяна Іванівна - провідний інженер служби засобів обліку електроенергії ; Гончарук Микола Зіновійович - старший диспетчер центральної диспетчерської служби; Дмитренко Віталій Петрович - заступник начальника відділу енергобалансів та нормування ТВЕ; Кирсанов Володимир Леонтійович - провідний інженер із засобів диспетчерського і технологічного керування служби телекомунікацій; Лобода Анатолій Васильович - електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередачі 6 розряду служби ліній електропередач 35 кВ і вище; Педоренко Сергій Володимирович - інженер І категорії цеху з ремонту електротехнічного устаткування; Печерога Дмитро Петрович - начальник служби релейного захисту й автоматики.
По структурних одиницях: Глушко Євген Анатолійович - інженер ІІ категорії електротехнічної лабораторії (пересувної) СО «Барські електричні мережі»; Івінський Микола Дем’янович - водій автотранспортних засобів (автомобіля загального призначення УАЗ-3909, в/п 1т) 1 класу оперативно-виїзної бригади Мурованокуриловецької дільниці СО «Барські електричні мережі»; Хрустинська Лариса Володимирівна - економіст ІІ категорії економічної групи СО «Бершадські електричні мережі»; Чуба Дмитро Іванович - водій автотранспортних засобів (спец. автомобіля МАЗ-54331, в/п 12т) 2 класу Теплицької дільниці СО «Бершадські електричні мережі»; Абраменко Віталій Миколайович - майстер ІІ групи експлуатаційної бригади №3 Чечельницької дільниці СО «Бершадські електричні мережі»; Руцький Юрій Олександрович - старший диспетчер оперативно-диспетчерської групи СО «Вінницькі міські електричні мережі»; Слободян Алла Миколаївна - інженер І категорії обчислювально-розрахункової групи СО «Вінницькі міські електричні мережі»; Безпалько Олексій Сергійович - майстер з ремонту та експлуатації транспорту ІІІ групи транспортної групи СО «Замостянські електричні мережі»; Литвинюк Сніжана Володимирівна - економіст ІІ категорії економічної групи СО «Замостянські електричні мережі»; Щерба Людмила Василівна - інженер по ТВЕ СО «Іллінецькі електричні мережі»; Куліченко Олександр Вікторович - інженер ІІ категорії електротехнічної лабораторії (пересувної) Немирівської дільниці СО «Іллінецькі електричні мережі»; Мацевич Тетяна Олексіївна - оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин 2 розряду Оратівської дільниці СО «Іллінецькі електричні мережі»; Ляшко Світлана Іванівна - інженер-програміст І категорії СО «Калинівські електричні мережі»; Шеренговий Віталій Вікторович - старший диспетчер оперативно - диспетчерської групи Липовецької дільниці СО «Калинівські електричні мережі»; Ярощук Вадим Степанович - електромонтер з експлуатації розподільних мереж V групи бригади централізованого ремонту ТП-РП №3 СО «Козятинські електричні мережі»; Мельник Андрій Андрійович - електромонтер оперативно-виїзної бригади V групи Погребищенської дільниці СО «Козятинські електричні мережі»; Клиш Микола Миронович - майстер ІІ групи бригади централізованого ремонту ТП-РП №2 СО «Крижопільські електричні мережі»; Пеньківська Альона Степанівна - інженер обчислювально-розрахункової групи Томашпільської дільниці СО «Крижопільські електричні мережі»; Злагоднюк Микола Мефодійович - електромонтер з експлуатації розподільних мереж ІV групи бригади по заміні та експлуатації засобів обліку Піщанської дільниці СО «Крижопільські електричні мережі»; Бойко Олег Вікторович - інженер І категорії ВТГ СО «Могилів-Подільські електричні мережі»; Жмуд Людмила Володимирівна - оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин 2 розряду Чернівецької дільниці СО «Могилів-Подільські електричні мережі»; Качур Наталія Володимирівна - інженер обчислювально-розрахункової групи Ямпільської дільниці СО «Могилів-Подільські електричні мережі»; Шпатарюк Андрій Йосипович - майстер ІІІ групи бригади по заміні та експлуатації засобів обліку СО «Тульчинські електричні мережі»; Козовіта Віталій Петрович - майстер ІІ групи бригади централізованого ремонту повітряних ліній №5 СО «Тульчинські електричні мережі»; Гуцаленко Анатолій Володимирович - водій автотранспортних засобів (легкового автомобіля УАЗ-3909 ОВБ) 1 класу Тростянецької дільниці СО «Тульчинські електричні мережі»; Каганюк Руслана Володимирівна - інспектор з кадрів СО «Хмільницькі електричні мережі»; Сукач Петро Володимирович - електромонтер оперативно-виїзної бригади V групи Літинської дільниці СО «Хмільницькі електричні мережі»; Перебейніс Ігор Олегович - юрисконсульт ІІ категорії групи правового забезпечення СО «Шаргородські електричні мережі»; Сівак Олександр Васильович - водій автотранспортних засобів (спец автомобіля ГАЗ-52, ОВБ) 1 класу Жмеринської дільниці СО «Шаргородські електричні мережі».
Вітаємо! Колектив пишається вами!

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ