Головна / Новини / Пам'ять поколінь

Медіа-центр

Пам'ять поколінь

Дорогі друзі, шановні колеги!

 Ніколи знову, ніколи і нізащо  не має повторитися  лихо під назвою війна!

  Сподіваюсь, що всі разом так думаємо, до цього прагнемо і у найкраще мирне майбутнє щиро віримо. Особливо загострюються  подібні почуття у великий і вікопомний для нашого народу День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.  Священний День пам'яті, який вже 70-ту весну нагадує про неповторний героїзм, незламну силу духу, ратну працю героїв фронту і тилу  та вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів.

 Ми пам'ятаємо кожного, хто, не шкодуючи власного життя, захищав рідну землю,  хто виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував міста і  села. Завдяки ветеранам Великої Перемоги  маємо наше сьогодення! Земний вам уклін, наша глибока шана  та найтепліші побажання здоров'я і довголіття, дорогі наші! Ви -  люди особливого складу і своє життя присвятили тому, щоб здобути щастя для всього людства.

Подвиг ваш – непідвладний часові, він безсмертний і житиме у віках, у  серцях вдячних поколінь!  

 Мирного неба,  щастя та радості в душах, тепла і достатку в оселях з нагоди 70-річчя Великої Перемоги щиро зичу всім  землякам, колегам! Будьмо гідними нащадками героїв, доводячи  це щодня  своєю мирною працею задля  світлого майбутнього нашої держави та рідної Вінниччини!

З повагою та від імені керівництва Товариства 

генеральний директор ПАТ “Вінницяобленерго”  Андрій Поліщук

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Список електропостачальників
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації