Головна / Новини / ПАТ «Вінницяобленерго» - серед найбільших роботодавців країни

Медіа-центр

ПАТ «Вінницяобленерго» - серед найбільших роботодавців країни

Таку інформацію нещодавно сповістив головний редактор загальноукраїнського журналу «Вісник. Рейтинг.» 
Павло Полікарчук. Згодом надіслав на нашу адресу жовтневий номер видання з постером, де визначено найбільших роботодавців країни. Серед сотні вказаних підприємств та компаній є і наше Товариство.

- За результатами 1-го півріччя 2018 року компанія ПАТ «Вінницяобленерго» зайняла 87 місце у рейтингу найбільших роботодавців України. Це важливий показник для компанії, який означає, що вона повністю дотримується трудового законодавства та є соціально відповідальною. Ми вітаємо вас з цим і вважаємо, що такі компанії мають бути гідним прикладом для інших. Такими підприємствами має пишатися вся країна!, - йдеться у листі від керівника журналу «Рейтинг. Вісник» Павла Полікарчука.

Після такої новини стало цікаво дізнатися, чи ведеться подібна статистика на місцевому рівні? З тим звернулися до фахівців Головного управління статистики у Вінницькій області та отримали наступну відповідь: серед 20-ти найбільших підприємств-роботодавців нашого регіону 
ПАТ «Вінницяобленерго» посідає 12-те місце.

Додамо, журнал «Вісник. Рейтинг.» - це аналітичне видання, що виходить за підтримки Державної фіскальної служби України. На сторінках журналу знаходить місце інформація щодо поточного стану економіки країни, її галузей, йдеться і про діяльність окремих компаній, наводяться рейтинги підприємств за різними показниками у розрізі регіонів та галузей.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ