Головна / Новини / Перемога електромонтерів Вінницьких МЕМ у Немирові

Медіа-центр

Перемога електромонтерів Вінницьких МЕМ у Немирові

19 травня на базі СО  ”Немирівські електричні мережі” відбувся четвертий  етап  зональних змагань професійної майстерності  персоналу з експлуатації розподільних мереж. Захід  проводився  на  навчально - тренувальному полігоні структурної одиниці.  Участь в ньому взяли   п'ять    бригад  електромонтерів районних електромереж. Кожна - прагнула продемонструвати високі професійні навички, майстерський рівень  і довести, що є накрашою.

- В результаті змагань  першість виборола  бригада Вінницьких міських електромереж на чолі з майстром Пилипчуком Я.М. На другому місці  - бригада  Немирівських ЕМ (майстер — Булейко М.М.), на  третьому -  бригада майстра Собка А.Д. з Липовецьких ЕМ. Четверту та п'яту сходинку на п'ядесталі професійної майстерності  посіли  бригади ремонтників  Замостянських та Іллінецьких  електромереж, - повідомив  інженер з охорони праці Немирівських ЕМ Сергій Семененко, а  інженер з охорони праці Замостянських ЕМ Валентин Дегтяр надіслав фото тієї події.

Додамо, наступний, п'ятий етап змагань заплановано на 21 травня. Захід відбудеться  на базі Тростянецьких ЕМ.  Фінальна частина очікується 2 червня в м. Бар  на навчально-тренувальному полігоні  СО «Барські ЕМ».

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Список електропостачальників
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації