Головна / Новини / Перемога електромонтерів Вінницьких МЕМ у Немирові

Медіа-центр

Перемога електромонтерів Вінницьких МЕМ у Немирові

19 травня на базі СО  ”Немирівські електричні мережі” відбувся четвертий  етап  зональних змагань професійної майстерності  персоналу з експлуатації розподільних мереж. Захід  проводився  на  навчально - тренувальному полігоні структурної одиниці.  Участь в ньому взяли   п'ять    бригад  електромонтерів районних електромереж. Кожна - прагнула продемонструвати високі професійні навички, майстерський рівень  і довести, що є накрашою.

- В результаті змагань  першість виборола  бригада Вінницьких міських електромереж на чолі з майстром Пилипчуком Я.М. На другому місці  - бригада  Немирівських ЕМ (майстер — Булейко М.М.), на  третьому -  бригада майстра Собка А.Д. з Липовецьких ЕМ. Четверту та п'яту сходинку на п'ядесталі професійної майстерності  посіли  бригади ремонтників  Замостянських та Іллінецьких  електромереж, - повідомив  інженер з охорони праці Немирівських ЕМ Сергій Семененко, а  інженер з охорони праці Замостянських ЕМ Валентин Дегтяр надіслав фото тієї події.

Додамо, наступний, п'ятий етап змагань заплановано на 21 травня. Захід відбудеться  на базі Тростянецьких ЕМ.  Фінальна частина очікується 2 червня в м. Бар  на навчально-тренувальному полігоні  СО «Барські ЕМ».

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ