Головна / Новини / “Персональний кабінет” - в дії

Медіа-центр

“Персональний кабінет” - в дії

Дізнатися суму до сплати за спожиту електроенергію, роздрукувати рахунок, миттєво сплатити кошти по ньому в  так званному режимі Online, одразу проконтролювати їх, переглянути попередні й поточні рахунки, внести показники — всі ці та інші функції відтепер доступні для споживачів в “Персональному кабінеті”. Цей  зручний, ефективний та  безкоштовний web-сервіс керування розрахунками за спожиту електроенергію можна знайти на головній сторінці сайту ПАТ “Вінницяобленерго”.  Послуга  доступна для всіх абонентів Товариства. Необхідно лише бажання та реєстрація, - зазначив  директор з інформаційних технологій ПАТ “Вінницяобленерго” Юрій Томашевський.

 - Більшість працівників нашої компанії вже користуються цією послугою, в тому числі і я. Тому скажу, що це досить  мобільно, зручно і ефективно, як для споживачів, так і для надавачів електричної енергії. Якщо раніше нашим абонентам доводилося певний час очікувати, коли до нього дійдуть розрахункові листи поштою чи через контролерів, потім знаходити час аби вибратися до місця проплати і так далі, то тепер все це можна зробити миттєво не виходячи з дому, з роботи тощо  та ще  з будь -якої точки світу. Крім того, даний сервіс дозволяє абоненту сплатити за спожиту електроенергію не тільки за себе, а й за інших споживачів, кого вважає за потрібне.  Тобто,  ми надали можливість нашим споживачам в рамках свого особистого рахунку мати абсолютно вільний доступ до цієї системи. Тут ми, звісно, не першопроходці.  Чимало енергетичних компаній України вже працюють  з  web-сервісом керування розрахунками за спожиту електроенергію. Добре, що він почав діяти  і в нас. Для користування ним варто лише мати  знання   комп'ютера, зайти на головну сторінку нашого сайту - www.voe.com.ua, та за посиланням Персональний кабінет (оплата онлайн)  зареєструватися. Послуга абсолютно безкоштовна. Розрахунок за спожиту електроенергію  відбувається платіжною карткою будь-якого банку. На дану процедуру  витрачається не більше 2 хвилин. Покищо даний сервіс доступний  лише для побутових споживачів. В подальшому  запропонуємо його  і  юридичним. Додам також, що послугу  “Персональний кабінет” ми будемо надалі вдосконалювати, адже життя  не стоїть  на місці і разом з нашими споживачами вносить постійно певні  корективи, - інформував  Юрій Томашевський.

Нагадаємо, сервіс “Персональний кабінет” доступний для жителів Вінниці та Вінницької області, які є споживачами електричної електроенергії ПАТ «Вінницяобленерго».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ