Головна / Новини / Підведено підсумки за 8 місяців роботи та обговорено нагальні питання.

Медіа-центр

Підведено підсумки за 8 місяців роботи та обговорено нагальні питання.
В програмі ZOOM відбулось розширене засідання дирекції АТ «Вінницяобленерго». Його провів генеральний директор Андрій Поліщук за участі керівництва управління та 12-ти районних структурних одиниць Товариства. Спільно розглянули низку питань. Головним серед них було - підведення підсумків роботи підрозділів технічної, комерційної, фінансової діяльності, захисту активів Товариства за 8 місяців поточного року та обговорення нагальних питань.
Зокрема після звіту директора технічного Віктора Степанця, Андрій Поліщук та учасники засідання обговорили виконання заходів програми ремонтів, стандартних приєднань, організаційно-технічних заходів по зниженню технічних втрат електроенергії (ТВЕ). Також детально проаналізували питання аварійності та технічної зношеності електромереж 0,4-110 кВ, роботу Кол-центру з виконання заявок споживачів, покращення обслуговування споживачів електроенергії.
У ході обговорення звіту директора комерційного Олексія Тарараки акценти ставилися на аналізі витрат для компенсації технологічних втрат електроенергії, стані розрахунків за розподілену електроенергію, роботи повірки лічильників у побутових і непобутових споживачів. Особливу увагу приділили питанням впровадження оновленого особистого кабінету та популяризації електронних сервісів VIBER,TELEGRAM для отримання показів приладів обліку електроенергії від побутових споживачів.
З усіх розглянутих впродовж розширеного засідання дирекції питань прийнято відповідні рішення щодо покращення роботи згаданих вище підрозділів Товариства та забезпечення їх діяльності до кінця 2020 року.
Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ